Jump to content
gin

Марка съединител

Recommended Posts

Да не ти е заминал тампон на двигателя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са ти е омекнали демферните пружини на феродовият диск, те са точно за това, да поемат вибрацийте при потегляне. Сменяш феродовият диск и си решаваш проблема, мисля че марките FERODO и ATE(доста добри марки) предлагат и съединители освен спирачни накладки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че марките FERODO и ATE(доста добри марки) предлагат и съединители освен спирачни накладки.

Къде ги :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го осещаш на педала е притискател ако не е феродов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не,в педала не го усещам,а само подскача колата при потеглянето и с малко газ и на полусъединител.Аз днес обикалях малко из магазините за марки и цени и цените не са чак толкова фрапиращи :rolleyes: А относно проблемът ми може би другият Петък ще я вкарам в бокса ще сваля кутията и ще огледам добре притискателя.Един мой авер ми каза,че може и да е от притискателя,защото един вид от награвянето или по-лошото от прегряването диска може да се изкриви до някякви си микрони или до 1 мм и от там да прави тая мизерия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

на висока скорост ако ти изпуска съединителя си или за феродов диск и/или притискател, но ако просто притриса при тръгване си за феродов диск защото са му заминали демферните пружини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на висока скорост ако ти изпуска съединителя си или за феродов диск и/или притискател, но ако просто притриса при тръгване си за феродов диск защото са му заминали демферните пружини.

Е това за притрисането при тръгване не го знаех, а при мен се проявява - мерси много за инфото в случая! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И второ кажете някоя марка която наистина да си заслужава парите както и бъдещите километри пробег :blink:

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че марките FERODO и ATE(доста добри марки) предлагат и съединители освен спирачни накладки.

Къде ги :cool:
Провери тук - Сакал Метал ООД София бул. Тодор Каблешков №1 тел- 02 - 958 57 83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Валео съединителите за тези двигатели са на много добра цена - около 180 е клиентската, само че в момента ги нямаме в наличност. Ако ти се чака около месец ще дойдат а и още отстъпка от тая цена ще има. Ако не - просто като информация да се ориентираш за цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :cool:

Колко пари излиза целия комплект съединител :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaivalito

Мога да ти преполъчам марката LUK най добрата е .Но трудно се намират .По принцип Тойота оригиналният съединител е тази марка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :plane:

Колко пари излиза целия комплект съединител :plane: .
Ами най-скъпият комплект беше на Ниппартс 265 лв а най-евтиният 200 лв но забравих марката му долу в колата е листчето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :plane:

Колко пари излиза целия комплект съединител :plane: .
Ами най-скъпият комплект беше на Ниппартс 265 лв а най-евтиният 200 лв но забравих марката му долу в колата е листчето ;)
Напиши как се е появил проблема......но какъвто и да е, е за смяна на феродов или притискател. Най- добре и двете. Феродов диск VaLео Кореа. Притискател ,......има много дървета...... и на Дайкин има ментурляци. Труден избор. Редактирано от Mark Antoniy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :plane:

Колко пари излиза целия комплект съединител ;) .
:plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам с DAIKIN и съм много доволен. :lol:

Колко пари излиза целия комплект съединител :( .
300 и нещо, но не помня колко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...