Jump to content

Recommended Posts

Такова чудо май няма готово.Проверих в: Бултрако, Аспо, МКомплект33 и Крафтс.Т.е. ще трябва да се прави.Все пак очаквам мнения.

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай ето тук:ТЕХНОПАРТ ООД, София, бул. "Симеоновско шосе" 36; тел. 965 59 27; тел. 68 60 12Доколкото имам спомен са официални дистрибутори на Walker.

Редактирано от emod

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ивайло Петков

10x, но и там го нямат.А някой да има тел. на един майстор на ауспуси при автогара Юг (срещу Омбре)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех walker от Симеон от NK. става вапрос за същата хонда, за която питаш. Незнам дали дизайна му е същия като на оригиналното, но ми сварши перфектна работа. Застана си на място и беше същото като старото ми , което беше Bosal. Продадоха ми го като за този модел сивик, но дали е така... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам оригинално гърне от 6 ген апонска обаче , нали сега съм с ръмжащо :Р Не смятах да го продавам , но ако си на зор ще помогна .... стига да стане разбира се !Е , зависи и то сумата която си готов да отделиш :unsure: Ако искаш обаче, пиши след неделя , че съм на море.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех walker от Симеон от NK. става вапрос за същата хонда, за която питаш. Незнам дали дизайна му е същия като на оригиналното, но ми сварши перфектна работа. Застана си на място и беше същото като старото ми , което беше Bosal. Продадоха ми го като за този модел сивик, но дали е така... :unsure:

И аз знам , че walker правят гърнета за първично вграждане.Моя приятел в магазина ми каза , че ако нищо не е променяно по изпускателната система , просто взимаш гърното и то пасва без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

Такова чудо май няма готово.Проверих в: Бултрако, Аспо, МКомплект33 и Крафтс.Т.е. ще трябва да се прави.Все пак очаквам мнения.

Как така да няма ? Ето ти една тема в която 2-ма (Аз и Вено) с коли като твоята казват че са си сложили Крафт. Аз гледах като го търсеха в каталога, те не знаеха ква е тази хонда и аз им помогнах като им посточих там модела дето пишеше MB1, MB2 или нещо подобно. Та така де, само да кажа че има готови, да не се отчайваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x, но и там го нямат.А някой да има тел. на един майстор на ауспуси при автогара Юг (срещу Омбре)?

Не ти трябва :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.

Аз си взех walker от Симеон от NK. става вапрос за същата хонда...

Къде на Симеон е този NK? Телефон евентуално?От Симеон досега не съм пазарувал, тези специално истински ли са? Да мина и оттам да видя за какво става дума, ако не отивам в Крафт, kъдето казаха, че ще направят гърнето. Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бихте ли споделили колко струва "истинско" гърне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Истинско" е метафора.Ако имаш предвид оригинално - от Бултрако ми казаха 300 - 400 със заявка, но определено не очакваха да го поръчам и ми препоръчаха да ходя в някой сервиз за ауспуси.Цените дотук - само на гърнето дето го нямат: МКомплект 74 лв.Крафт 105 лв.ТЕХНОПАРТС 160 лв.И още едни вносители на някаква полска фирма излязоха в net-a - ама и те го нямаха Бултрако - виж по-нагоре.Та казвайте къде е това NK на Симеон моля? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://bgmaps.com/services/links/links.asp...6fdd6f82913f16cТова е карта на магазина , намира се преди канала посока люлин.телефон по-късно ще ти дам защото сега не мога да открия брошурката която си взех от там.Иначе моето гърне струва 160 лв и чаках около седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодаря на всички и закривам темата.Във NK нямаха в момента такова гърне ("елате след месец").В Крафтс трябваше или да чакам много или да оставя колата, пък мястото далечко.Та въпроса приключи в сервиза на МКомплект 33 в Дружба2 (почти в Пловдив).Хората бяха коректни - вместо да ми шитнат ново гърне срещу символичните 20 лв. изпълниха операцията "втулка". Оказа се, че е изгнила тръбата преди гърнето, а самото гърне е ок.Хубавото е, че имат валцовачна машина и стана както трябва вместо някоя "profi" арабска заварка.Момчето което я оправи дори се оказа Хонда сектант и собственик. :) И сега отново е тихо. :D

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...