Jump to content
Guest DjSprite

ВАРНА

Recommended Posts

Guest DjSprite

Колега хубаво 4е си бил на море и то на Златните ..ами обаждай се де( аз съм то4но на центъра Pr.Club) :dry: ако си минавал ве4ер 100% трябва да си мернал акордеона паркиран пред клуба ...не съм съгласен със мнението ти за феновете във Варна ...ае за другия път да знаеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че Варненци са готини пичове или поне сериозните от форума :dry: Несправедливо ги виниш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

Мисля,че Варненци са готини пичове или поне сериозните от форума :D Несправедливо ги виниш :P

:dry::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат..ти как ги разбра тея с Хондите 4е са от форума,а и ги познава6 по имена я ги кажи най-добре да ги порицаем.Тези които аз познавам ли4но не биха се направили на разсеяни :dry: Некст тайм като идва6 насам ела с 'играта' на Дружба в" Cafe Ve" да са отсрамим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че Варненци са готини пичове или поне сериозните от форума :bounce: Несправедливо ги виниш ;)

Готини сме ама нещо не можем да се съберем на една маса или поне на един паркинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

само да не се засегне някой , нищо лошо не искам да кажа... града си е перфектен... ;) жените не обичат да си вдигат гащите... ;) хората от форума за които аз знам.. са си на '6' но останалата... част няма да я коментирам.... както и да е другия пат ше се издам , че ще идвам... от рано да се знае... и да му спретнеме едно сабиране... та да се запомни.... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има доста Хонда-фенове, които не знаят за форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Slayer

Жалко, че не си се обадил, като си бил на Златни. Аз бачкам счетоводството на хотел "Мимоза", поне можеше да те черпя по бира в хотела и да помогна с мястото за паркиране. Другият път..........P.S. Аз оня ден махам на 1 мацка със сивик кат моя и тя ме гледа и гледа и гледа и нищо........много яка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен... та по темата...Батка .. не само в Варна незнаят за клуба, мн са хората каращи марката и незнаят .. каде се обсъждат темите свързани нея. Ето и един пример ... наскоро миналата седмица се прибирах от СФ ...(Ходих за кола) и на Ябланица ... излизам от бензиностанцията.. и гледам едно момче обикаля и се оглежда да види кои кара колата. викам здр как си... и т.н .. викам да моя е колата .. току що я купих... -Откаде я намери... ми викам от клуба ...Момчето каза ми и аз карам само хонди но явно не е търсил или разпитвал достатъчно нз и аз но вика само сам чувал за тоя клуб форум на бг хондаджии.. и няма вика от де да зема адреса... викам даи листче... даде той... и аз му написах .. та идеята ми е че и с други момчета сам лафил... казват не него знаем ....ще потърсим.....и в тоя ред... мисля си че не само варненци незнаят за форумчето тук ... требе нещо да се направи казвам АЗ...поздрави на всички...А пича с зеленикавия Сивик 6 г. Хеч... дето видях на ябланица... аз сам с червеното купе ....дето лафихме поздрави и на него... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпото е че говора за хора от форума , които се направиха ... и подминават... с някои се засичахме по няколко пати , пак нищо... и много хора с лепенки на клуба , което говори че знаят за форума. според мен не е нужно да знаеш за клуба ако си фен на макрата и ХОНДА-та не е поредната ти кола просто... а е религия , начин на живот както за повечето хора тук. голяма част от хората , които не показаха интерес бяха с на гласени ХОНДЕЛИ... ако не се валнуват от тях нямеше да набиват пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително всеки който кара Хонда да е част от форума,както не е задължително и всяка Хонда с лепенка да е част от форума.....ами ако е продадена????И моята Хонда е с лепенка,но последно време брат ми я кара и едва ли ще се размаха по улиците :bounce: Аз в момента разтривам едно Саксо ВТС и какво да махам на всички сектанти от тяхния форум ли???Не се сърди приятелю,но както каза и друг колега куцо и сакато вече кара Сивик.Станаха повече и от голфовете във Варна ;) п.п:Печи се на плажа,пий си биричката и се наслаждавай на морския бриз ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг фактор - хора, които просто КАРАТ Хонда, не й се кефят. Просто я имат, защото някой им я е препоръчал ей така или е била най-добрата сделка в автокъщата, където са отишли да си дирят кола (един от бившите ми шефове продаде Golf MK II и отиде да дири друга немска кола, но просто видял на "някаква" Honda Concerto как й се затварят вратите като на хладилник и казал - Т'ВА Е КОЛАТА). Те нямат самосъзнание на Хондаджии и не могат да вдянат махаш ли им, не им ли махаш, на тях ли махаш, защо им махаш, сам ли си махаш (защото си се наакал и ти мирише) и т.н.MIYAMOTO - може да махаш на Хондите, бe! Ако трябва да перифразирам една известна поговорка, то "Хубав хондовец и под съдрано Saxo се познава". Ше ти метнем in return. :bounce:;)

Редактирано от Rammkopf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

... града си е перфектен... :bounce: жените не обичат да си вдигат гащите... ;)

Малииии,това верно ли е бе,аз съм много схават тогава,като още една варненка не съм удушил.... Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Не е задължително всеки който кара Хонда да е част от форума,както не е задължително и всяка Хонда с лепенка да е част от форума.....ами ако е продадена????И моята Хонда е с лепенка,но последно време брат ми я кара и едва ли ще се размаха по улиците ;) Аз в момента разтривам едно Саксо ВТС и какво да махам на всички сектанти от тяхния форум ли???Не се сърди приятелю,но както каза и друг колега куцо и сакато вече кара Сивик.Станаха повече и от голфовете във Варна :bounce: п.п:Печи се на плажа,пий си биричката и се наслаждавай на морския бриз ;)

каква е поуката?според мен е да махнете тия сивиц-и и да си купите Прелюд-и и Акорд-и;)поне съм сигурен че хората с Прелюд биха си махали винаги;)може би щото все още са малко;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... града си е перфектен... :) жените не обичат да си вдигат гащите... :wub:

 

Малииии,това верно ли е бе,аз съм много схават тогава,като още една варненка не съм удушил....

не знам защо се моткаш братле , номера е да знаеш как да си поискаш и ГОТОВО.... не се дарпат изопщо :D

 

Не е задължително всеки който кара Хонда да е част от форума,както не е задължително и всяка Хонда с лепенка да е част от форума.....ами ако е продадена????И моята Хонда е с лепенка,но последно време брат ми я кара и едва ли ще се размаха по улиците :)

Аз в момента разтривам едно Саксо ВТС и какво да махам на всички сектанти от тяхния форум ли???

Не се сърди приятелю,но както каза и друг колега куцо и сакато вече кара Сивик.Станаха повече и от голфовете във Варна :lol:

 

 

п.п:Печи се на плажа,пий си биричката и се наслаждавай на морския бриз :cool:

 

 

каква е поуката?според мен е да махнете тия сивиц-и и да си купите Прелюд-и и Акорд-и:)поне съм сигурен че хората с Прелюд биха си махали винаги:)може би щото все още са малко:)

 

поуката е ... че не трябваше на толкова много хора да им отваряме очите , какви коли да карат... :cool: та в киселите погледи се включва и прелюдче , така че и тва не би помогнало явно.... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хубаво 4е си бил на море и то на Златните ..ами обаждай се де( аз съм то4но на центъра Pr.Club) :unsure: ако си минавал ве4ер 100% трябва да си мернал акордеона паркиран пред клуба ...не съм съгласен със мнението ти за феновете във Варна ...ае за другия път да знаеш :)

да не свириш на акордеон пред PR-a ? :):cool::cool::lol::wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...