Jump to content
Guest surr3a1

Поздрави от Израел :)

Recommended Posts

Guest surr3a1

Опа момци... вече станах и аз израелец да иба...Реших да споделя малко снимчици направени тук за последните 2-3 седмици.Като не мога да идвам на срещите поне да се виждаме така :oСъс здраве:ИЗРАЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като станеш хаджи и се върнеш,нали ще идваш пак на срещи............... :o И да манеш тая Мазда ей.............. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа момци... вече станах и аз израелец да иба...Реших да споделя малко снимчици направени тук за последните 2-3 седмици.Като не мога да идвам на срещите поне да се виждаме така :oСъс здраве:ИЗРАЕЛ

Готини снимки , имаш и някаква неуспешна папарашка снимка :) с двете мадами.Интересно ми е как си отишъл като нали уш не давали визи и връщали хората или вече ги няма тези неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ... за тази папарашката снимка много се говори. снимката е нарочно такава :). има си я напълно на фокус, но нарочно не съм я сложил в този албум. Тъй като гледам става на въпрос, по-късно днес ще кача един албум "Day at the Beach"... там ще видиш папарак в атака :) с 12xZoom какво става :).Иначе вече няма визи за Израел :o.EDIT:Day at the Beach

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да манеш тая Мазда ей.............. :dry:

А на та'а Mazda 6 кат' и махнеш емблемата отпред и й погледнеш само маската "между очите" ... "случа-а-а-айно" да бие на Accord (новия) лекинко? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на та'а Mazda 6

само за спорта Маздата е 3-ка :dry:иначе това ни е колата дадена от фирмата :). безплатен бензин и автоматик 1.6 :D. но върви добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии... Какви са тея п* *ки бе. Бахти. Я елате при батко. Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Как ти издържат нервите бе човек. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е човек... всички са такива... с големи възможности... ходиш по улицата и само си чупиш врата :)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав zoom ! Лично аз съм дълбоко потресен от видяното! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ли си цицоман, или просто такива са всички природни дадености наоколо? ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ли си цицоман, или просто такива са всички природни дадености наоколо? :slap::)

Хммм, явно и в двата случая е на кяр! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой си изпапарачил, че нищо не разбирам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Израелките са много яки мацки..................доста са млекодайни забелязвам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...