Jump to content
arsen

Предложение за морска среща на Хонда

Recommended Posts

Guest arsen

Колеги днес които идва да доиде към станцията на Софарма и да направим наи-накрая сре6тата! Или пък ако не ви се идва тук звъннете ми като се съберете някъде. Тел.: 0883374163 Вчера доиде само колегата Коко от Варна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей несериозна работа :lol: май ще сменям клуба :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път от както съм започнал да влизам във форума имах време да присъствам на среща на клуба и бях свидетел на много як провал.Няма да го броя за загубено време,но си мислих,че ще изглежда по друг начин. :PЩеше да ми бъде драго да се запозная с колеги от други градове.Такъв ми бил късмета :lol:Ще се надявам че това ще се случи в следващия тираж.Дано тогава организацията бъде по-добра.Останете със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм.........аз го предвидих :P ......все същата банда :P .Така среща не се прави!!!Въпреки всичко ,колкото и малко да се събрахме,импровизирахме нещо и си изкарахме добре :lol: Ето някои снимки ,няма всички дошли на тях,тъй като са от днес ,след като се разделихме :P

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Братлета ... вие кво очаквахте.... никой не се зае сериозно с организацията ! "Поморие... пък където има места !" Несериозно е с изключение за ентусиастите или "обичайните заподозрени"Аз пропуснах шото станахме с Конова кръстници/аз малко псевдо/ на Малкия Дог днес ... иначе щях да ударя едно рамо ! :lol: Поздрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз очаквах да се съберем повече :lol: ние със змея малко тъпо тръгнахме леко облякани щеше да останем и повече ама пукнахме от студ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата Arsen.........Пич щом си се заел да правиш среща трябва и да се нагърбиш с малко организация :P Не можеш да пишеш три страници за тази среща и накрая да ми изсереш "ами Варненци или Бургазлии да ходят да запазят места" :P Заради твоята импровозирана среща пропадна друга идея за среща край морето която се надявам щеше да е с доста по-добра организация.Това,че си решил да почиваш 10 дни на морето не означава,че трябва да събереш целия форум там където ще си ти.Можеше просто да напишеш аз ще съм на Поморие от 1.9 до 10.9 и да си оставиш телефона и ако някой минава от там и има желание щеше да ти звънне :lol: Не се обиждай нищо лично,но не се прави така среща.Към онези които дойдоха на срещата.....респект.Не съжалявам нито за миг,че дойдох и мръзнахме заедно вечерта :P Знам,че с вас можем да се видим когато пожелаем и където пожелаем,защото чисто и просто сме от групата на "Обичайните заподозрени" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уйкенда си беше на 6 . радвам се на случайната среща :lol:и колега ARSEN слушай кво ти казва MIYAMOTO .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!! За срещата която се опитах да организирам ще ви кажа няколко неща. Като моя грешка отчитам че за капариране на хотела трябваше да взема банковата сметка на хотела и да я сложа в темата и всеки който желае да присъства да внесе капаро в нея за да си резервира предварително стая. Мисля, че не беше голям проблем,че всички не бяхме в един хотел. Можеше при добро желание всеки като дойде да звънне на моя телефон и да се разберем къде да се срещнем. И след това да изберем къде да отидем. Все пак в един град бяхме!!!!! Единствено бат`Коко можа да ми се обади, да ме намери и искаше да се запознае с мен и с други дошли на срещата, но Бенджи и компания решиха че им е трудно да звъннат един телефон. Въпреки това аз можах да намеря телефона на Бос Хог, дойдох да ви видя и исках да се организираме, но като дойдох в "Ред Клуб" никoй не ме покани да седна при тях! При такива обстоятелства нормална среща неможе да се проведе!!!!!!! Дано занапред да не продължавате в същия дух!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

Стамене това яке дето си го облякъл много ти прилича :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха - незнам до колко е уместно точно аз да се обаждам, но да ти подскажа само, че проблема ти НЕ е в това, че липсваше банкова сметка. . . на мен ми беше приятно, въпреки че ме няма на снимките :thumbs1: Мерси на всикчи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля,че на всички които присъствахме ни беше приятно. :thumbs1: а за теб колега АРСЕН моля те......... нали не очакваш да получиш извенения . след като си наел да вършиш нещо свърши го до край :lol: а не да ни оставиш да се чудим каде да търсим спим и каде да ходим по кръчмите. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш , колеги и колежки - аре сега по-полека , а?На кви се опитвате да се направите , на шефове ли? На всеки се случва да оплеска нещата.Не мисля ,че е нужно да му скачате 10 човека на шията.Сгрешил е ,че не ви е организирал всичко ,но дано си е взел поука от цялата галимация.п.с. Арсене , приеми нещата такива каквито са - хората са очаквали , че щом си се нагърбил със задачата да организираш среща , ще го направиш както трябва.Не си преценил може би ситуацията правилно или ... знам ли какво.Извини им се и точка по въпроса.Стига толкова караници.Аре със здраве

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ти па що ми шъшкаш ?????? :) аз не знам на какви се опитваме да се правим ама ти каде се вреш????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat'koko

Струва ми се,че е тъпо да си вдигате гири за минали неща.Има доволни има и недоволни.По-важно според мен лично е да се вземе поука от цялата тази история.Аз познавам двама или трима души от форума с изключение на по голямата част от Русенската банда.Никой от тях не беше там.На тази среща когато колегата Арсен доиде в "RED KLUB" аз бях вече вътре.Той говори с някакви момчета и седна на друга маса.Изчаках около половин час като очаквах нещо да се случи.По нищо не личеше ,че тече някаква организация.Почувствах се тъпо.Аз отидох там заради срещата,но в този момент разбрах ,че върви към провал.Остана ми тягостното впечатление,че старите компаний трудно приемат нови членове.Иска ми се да не съм прав.Останете всички със здраве!

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

грешиш всеки е добре дошъл :) а ти както сам каза,че не се познаваш с нас и ние не те познаваме (визоално)просто трябваше да се обадиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се,че е тъпо да си вдигате гири за минали неща.Има доволни има и недоволни.По-важно според мен лично е да се вземе поука от цялата тази история.Аз познавам двама или трима души от форума с изключение на по голямата част от Русенската банда.Никой от тях не беше там.На тази среща когато колегата Арсен доиде в "RED KLUB" аз бях вече вътре.Той говори с някакви момчета и седна на друга маса.Изчаках около половин час като очаквах нещо да се случи.По нищо не личеше ,че тече някаква организация.Почувствах се тъпо.Аз отидох там заради срещата,но в този момент разбрах ,че върви към провал.Остана ми тягостното впечатление,че старите компаний трудно приемат нови членове.Иска ми се да не съм прав.Останете всички със здраве!

случва се :)

ама ти па що ми шъшкаш ?????? :) аз не знам на какви се опитваме да се правим ама ти каде се вреш????

дет си искам :) :) :) що ? ;) Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ти да си бил там,да си потърпефш от цялата история ?????затова хората са казали като двама си мерят пишките founder да не си слага гъзът :unsure: ако вечерта си пил две ракии повече не ми шъткай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го и бавния дел сол са обади :unsure:

Не се изказваи неподготвен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...