Jump to content
budy

1.3 16v

Recommended Posts

абе хора,не знам за какви състезания говорите с тея нашите наистина комаримойта смея да твърдя е с запазен и хубав двигател.1.3 16Vно за съжаление не върви много,многосподелете за вашите комари нещо правили ли сте нещо по колите и какво изобщо може да се направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ползвай търсачката! има бая дискутирани теми за този двигател

tnks pich

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като за начало може да махне6 катализатора и да смениш генерацията със 4-2-1.аз на моита сам сложил и едно спортно филтър4е,и колата наказа доста други от неиният клас ,та даже и до 1,8.изпълваи хубаво оборотомера и :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само бате не ми казвай, че са голфове 1.8 :hondarulez:)))Нали знаеш колко са варвежни :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като за начало може да махне6 катализатора и да смениш генерацията със 4-2-1.аз на моита сам сложил и едно спортно филтър4е,и колата наказа доста други от неиният клас ,та даже и до 1,8.изпълваи хубаво оборотомера и :hondarulez:

ако идваш до София :worthy: ми чукни да те пробвам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като за начало може да махне6 катализатора и да смениш генерацията със 4-2-1.аз на моита сам сложил и едно спортно филтър4е,и колата наказа доста други от неиният клас ,та даже и до 1,8.изпълваи хубаво оборотомера и :D

Какво точно означава това "и да смениш генерацията със 4-2-1" ? Редактирано от Dido_VN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Ми точно това което пише от блока ти излизат 4 търбета от всеки цилиндър с определен диаметър след това преминават в една 2-на търба която се слива в една обща :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте му една снимка на момчетоКойто не е чувал не разбира от първия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте му една снимка на момчетоКойто не е чувал не разбира от първия път

аз просто мисля,че сгреших като избрах хондата си с този двигател 1.3 :o Редактирано от budy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте му една снимка на момчетоКойто не е чувал не разбира от първия път

аз просто мисля,че сгреших като избрах хондата си с този двигател 1.3 :o
ами наистина не е от най-агресивните :) ,но за 75 коня е добър ( пък е и адски икономичен)като че ли d15b2 и d15z6 са едни от най-рационалните избори за начинаещи фенове на марката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е,но искам да ти кажа колега,че по книжка следващия по сила 1.5 16V е дори малко по-икономичен,но е с много по добри показатели на двигателя и върви доста повече от 1.3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....еми не е състезателна кола 1.3,просто икономична,издръжлива,лесна за подръжка и красива кола главно за по къси разстояния става за заяждане с малко по мощни от нея батковци от друга марки и на нейните години,но не е рацерска и аз съм малко разочарован, че не взех по голяма(заложих на климатика и по нова година),но като скъсам гъза на някой по мощен и му видя физиономията като разбере,че съм 1.3 карбуратор си е кеф отвсякъде :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си доволен и на къси и на дълги разстояния :D подържа без проблем висока скорост ,и има бърз старт :D и най-фече е икономичга :dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах откаде излезе теорията,че Д15-ката върви много повече от Д13 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах откаде излезе теорията,че Д15-ката върви много повече от Д13 :dry:

добре малко повече :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не разбрах откаде излезе теорията,че Д15-ката върви много повече от Д13 :dry:

добре малко повече :):D:D
с удоволствие бих се пробвал като минеш към Софето :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...