Jump to content
Guest west bam

Бензинов филтьр

Recommended Posts

Guest west bam

Здравейте искам да попитам каде точно се намира бензиновия филтьр на ходата ми тя е д14а1 двигател сивик благодаря ви предварително :()

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chopper1969

Моят е в двигателният отсек до акумулатора, Малък железен цилиндър с тръбички отгоре. Сменя се на 10 000 км.

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя е от дясно на акумулатора. Черен цилиндър с тръби отгоре и отдоло.голям колкото юмрук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой не кара ли Д14А1 искам да разбера за моя модел каде се намира предварително благодаря Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой не кара ли Д14А1 искам да разбера за моя модел каде се намира предварително благодаря Публикувано изображение

ами аз със скромните ми компютърни възможности ти давам снимка

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

A някой не кара ли Д14А1 искам да разбера за моя модел каде се намира предварително благодаря Публикувано изображение

ами аз със скромните ми компютърни възможности ти давам снимка

Публикувано изображение

 

здрасти искам да те питам нещичко за бензиновия филтър;не съм го сменял .докарах си я преди месец. ако го сменя каква разлика ще се получи;повече ще варви ли?, ще свали разхода ли? мерси предварително :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМИ НЯМА ДА СИ ПРЕЦАКАШ БЕНЗИНОВАТА ПАМПА КАКТО НАПРАВИХА НЯКОИ ДРУГИ ХОРА, ТОВА ДОСТАТЪЧНО ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА ЛИ Е? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре си го смени зщото може да доиде време да не можеш да запалиш колата, а най-хубавото е че е доста (сравнително) ЕВТИН! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз току що го смених колата е сивик купе втек 125 :hondarulez: и се изръсих само 22лв ;) за вас незнам ама ми се видя добра цена :PПП: има ли други горивни филтри например под купето или другаде? че искам и него да сменя защото ми се струва че има?Колата малко по трудно палеше но сега е ОК :worthy:имаше доста мръсотия препоръчвам на колегите ако не са го сменяли много км да го сменят и да си сложат добавка за почистване аз така направих :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи Д14А1 е май с 2 карбуратора и преполагам,че филтъра е под купето от ляво на резервоара мисля че там ги слагат на карбураторите поне на моята е там махаш една пластмаса и трябва да се покаже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ПЕРФЕКТЕ�_28

Здравейте колеги, аз карам D15Z8. Имам я от около 6 месеца, всичко съм й сменил с изключение на горивният филтър. Търсих го под дърво и камък тук в Пловдив, но не сполучих, ТА ША ВЪ ЗАМОЛЯ да ми помогне някой от вас с намирането му. Благодаря Ви предваретилно! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всичките колеги които ми дадоха сьвети :hondarulez:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...