Jump to content

Recommended Posts

Добър ден на всички имам предложение да се направи подразделение гараж или нещо от сорта като в тунинг бг примерно да може да се слагат коментари подобрения по колата правени от собственика и такива неща. Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добър ден на всички имам предложение да се направи подразделение гараж или нещо от сорта като в тунинг бг примерно да може да се слагат коментари подобрения по колата правени от собственика и такива неща. Благодаря за вниманието.

В раздел "Хонда спорт" има тема със статут "ВАЖНА". - "Какво направихте по своята кола.".::ТУК::. Редактирано от PreludeManiac

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема я знам говоря за съвсем друго нещо всеки в профила си да може да описва всяко едно подобрение на колата колко кинти е излезнало и от сорта и като цъкнеш на някои да му разгледаш колицата подобренията ала бала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един такъв Американски сайт, някакъв на английски е, не знам къде и от къде се хоства. Та, колегата PRELUDE там е направил същото... можеш да го питаш, дали и ти можеш на BG :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

По принцип има един готов плъгин за нашия форум, който се казва именно Гараж и общо взето представлява галерия с включени коментари към снимките. По едно време мислех да го слагам, но след по-подробна инспекция видях, че е доста калпаво направен и се отказах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще минем и без гараж.Това беше просто предложение :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще минем и без гараж.Това беше просто предложение :whistle:

:lol: остави идеята да узрее :lol: нищо чудно след месец-два да си имаме и гараж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

в момента разработвам сайт с точно такава идея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...