Jump to content
Guest Preludisimo

Автомобилно фолио - тониране на стъкла

Recommended Posts

Guest Preludisimo

Колеги в netauto слагат фолио много професионално и работят с качествени материалис УВ защита ,но фирмата е във Варна.За повече информация netauto.hit.bgAз лично ще си тонирам стъклата там видях доста тяхни коли и съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох всичките теми намиращи се в форума и до конкретен отговор не стигнах :) . Аз лично съм си правил 3 хонди и на 4 тата се отказах въпреки, че първите 3 станаха перфектно без въздух и прочие.Просто искам да е като хорате не да се драска при най-малкия допир и т.н и да се дзвера с шпатулката 1 ден като бесен и да има една ролка в кошчето щото не става за нищо . !!! ;) Та нека тук, който знае или е ходил има впечатления и т. да пише и да остави по някой друг координат какви парички е дал и т.н.ПП: Искам да си затъмня Cr-v то !!! така, че ако някой удари едно рамо ще му бъда благодарен. ;) ПП: Не искам да е с фолио от 3,5лв :)

зависи колега колко пари си готов да дадеш,аз преди седмица ходих до автокъща кончето,на тодор александров се намира и пича там ми каза така:за задния + 2-та странични 90лв. с таиванско фолио недраскаемо,без УВ защита със 3 год. гаранция,и 220лв.с американско с УВ защита и 10 год. гаранция! телефона на момчето е 0898524074-Мишо!тва е с което мога да помогна!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 и това са цени за хондаджия :lol:

Представям си голфаджиите как ги цедиш ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ЦЕНИТЕ СА СУПЕР КОЛЕГА АМА СИ В ТЪРНОВО!!!!! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko-cype

ами маничак недостатък :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vesko-cype

попринцип от време на време ходя до софия за сабота и ниделя и ако имаш гараж мога да те бутна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на купето задния джам,понеже е мноо скосен,сваляш ли го или......?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не свалям или да разглобявам за това нямя проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох всичките теми намиращи се в форума и до конкретен отговор не стигнах ;) . Аз лично съм си правил 3 хонди и на 4 тата се отказах въпреки, че първите 3 станаха перфектно без въздух и прочие.Просто искам да е като хорате не да се драска при най-малкия допир и т.н и да се дзвера с шпатулката 1 ден като бесен и да има една ролка в кошчето щото не става за нищо . ;);) Та нека тук, който знае или е ходил има впечатления и т. да пише и да остави по някой друг координат какви парички е дал и т.н.ПП: Искам да си затъмня Cr-v то ;) така, че ако някой удари едно рамо ще му бъда благодарен. ;) ПП: Не искам да е с фолио от 3,5лв ;)

Колега тези http://www.jandjco.hit.bg/ за мен са наи-добрите както аз така и много мои приятели си направиха там фолиото и са много доволни,ако искаш провери там,предполагам че още предлагат тази услуга.Но ако питаш мен по-добре първо звънни един телефон и попитаи!http://bgmaps.com/map.asp?sid=fca76121546d...e=&size=5x4 ето и адреса Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам един прятел дето слага фолио, ако ти си го купиш и като за хондаджия понеже ми е приятел едвали ще ти вземе много пари... купуваш си каквото искаш и ако искаш ще говоря с него и ще ти го направи. Той кара едно рено и съм го углеждал внимателно, няма една забележка по фолиото по която и да е от страните, иначе той ми каза че отзад за задното стъкло се цепело малко в средата просто и нямало нужда да се свалят стъкла и такива работи... не е професионалист момчето, ама не взима и много пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

говорих с момчето, фолиото го слага много доволно и всичко е ок просто вие си купувате фолиото и го носите и ще ви вземе към 50 лева сигурно :cool: виждал съм еднакво добре направени и с фолио от 4 лева и с фолио от 50 лева и мисля, че добре се справя момчето..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vesko-cuope дай адрес или телефон за връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тониране и брониране на всички видове автомобилни стъкла, без разглобяване и отваряне на корите на вратите.Предни и задни стъкла -без снаждане.Богат избор на цветове.Американски фолиа марка Llumar, от акредитиран представител за Русе и региона РА Арт Декор.тел 082 519 175;0878 750 446.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две момчета много добре бачка аз и един френд си правихме там и сме много доволни с американско фолио лумар май беше,нищо не разглобяват не го цепат фолиото,дават си гаранция! Намират се в София квартал хладилника,ще пробвам да постан една карта с бгмапс http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&...p=1&lang=bgКрис се казва момчето ето и тел. скоро не сме звънняли дано и актуален джиесема - 0887-568-100.Имаше и сайт някъде ама как беше.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се вместя и аз в темата..та от доста време съм решил да си затамнявам задното стъкло.Ходих при "Veidar" иска ми 100лв ,което на мен ми звучи абсурдно.Молбата ми е ,някой колега от Пловдив да ме упъти към ,някой кадърен майстор ,който да не ми "съдере" кожата :D

Редактирано от Honda_Fena

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи колега колко пари си готов да дадеш,аз преди седмица ходих до автокъща кончето,на тодор александров се намира и пича там ми каза така:за задния + 2-та странични 90лв. с таиванско фолио недраскаемо,без УВ защита със 3 год. гаранция,и 220лв.с американско с УВ защита и 10 год. гаранция! телефона на момчето е 0898524074-Мишо!тва е с което мога да помогна!!!

Аз,съм затъмнявал един сценик преди време при това момче,като ме накара сам да си свалям огледалото,за обратно виждане,защото му се било случвало да спука на някаква кола челното стъкло........ :D Иначе ги направи добре ,но ме предупреди,че по-евтиното фольо избелява ако колата я пече слънце постояно........ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две момчета много добре бачка аз и един френд си правихме там и сме много доволни с американско фолио лумар май беше,нищо не разглобяват не го цепат фолиото,дават си гаранция! Намират се в София квартал хладилника,ще пробвам да постан една карта с бгмапс http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=sofia&...p=1&lang=bgКрис се казва момчето ето и тел. скоро не сме звънняли дано и актуален джиесема - 0887-568-100.Имаше и сайт някъде ама как беше.... :)

Тези пичове правеха мойта кола,но не изпипват нещата като хората.Едно момче със същата кола като мойта,което му я правиха въпросните пичове я повтори при ето този човек и каза че разликата в услугата е от земята до небето:http://auto-folio.com/bg/index.phpКофти само че е във Варна,ама по-добре да сложа фолио когато отида на море и да съм доволен,отколкото да имам проблеми на момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...