Jump to content
Guest honda team

ПОМОГНЕТЕ!имам нужда от помощ

Recommended Posts

Guest honda team

Имам проблем с ламда сондата на еднана англичанка 1.5i D15Z3 90коня пет кабела някой знаели алтернативен вариянт защото в ХОНДА сервез ми искат 500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prosto q maxni tq ne e tolkowa vajen 4ark w edin awtomobil pone spored men

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Не е важен чарк?!!!!Ми ЕКУ-то откъде ще вземе информация за качеството на изгорената смес?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем и от Хонда ми казаха, че цената е около 600лв. Отидох при Омбре и той намери отнякъде универсална и сега май нямам проблеми, поне гадната лампа спря да свети :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 5 жилните за сега не сме открили алтернативен вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има такава на civic-a и си поръча от Бултрако, тогава беше 700лв. И се оказа, че не е от нея. Така и не разбрах дали откри някой от какво е. Даже съм забравил точно какъв беше проблема. Затова си прецени добре майстора надежден ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надежден е майстора няма грешка четохмия и в реално време и с бавен код и двете показаха че не работи отоплението на сондата и колата гори като луда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За 5 жилните за сега не сме открили алтернативен вариант.

:) Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prosto q maxni tq ne e tolkowa vajen 4ark w edin awtomobil pone spored men

Сигурен ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prosto q maxni tq ne e tolkowa vajen 4ark w edin awtomobil pone spored men

такива като теб ако знаеш какви бели правят понякога....КАТО НЕ ЗНАЕШ НЕЩО, ПО-ДОБРЕ ЗАМЪЛЧИтова е форум "Технически Въпроси", а не "Празни приказки за колите" Ти някога такъв двигател виждал ли си? а такава ламбда? а да си се замислял защо аджеба е 5 жилна?просто си трай и не подвеждай хората.---------------------------------------------------------------------------------------------по темата:honda team, как разбра че е потгряването? кода за грешка ли провери?сондата ти е широколентова и няма заместител ( както примерно 1 и 4 жилните) Струва скъпо и е голям трън в очите на хората с икономични втеци. Омбре може да ти помогне в случая (ако вече не е помогнал) защото ако не се лъжа може да ти намери нова или много запазена втора употреба... незнам, питай го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах по кода на грешката.Само че незнам кой е Омбре от скоро съм във форума ако някои може да ми даде негови кординати ще му бъда много благодарен защото се видях в чудо колата която ми гореше 5-5.5 извънградско сега под 9-10 немога дая сваля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от къде мога да си поръчам нова ламда от ЩАТИТЕ и какви пари ще ми легне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам са се минали 2-а месеца, справи ли се с проблема?До колкото разбирам и аз имам същия проблем, дава 6 и 48 грешка. Кажи ако си постигнал някакъв напредък :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...