Jump to content
Guest lookcho

МЕСЕЧНА среща (София)

Recommended Posts

пак съм барзал да си трагна маи... колегата с S2000 не се ли пусна с М-ката...?

Пусна се ..... но падна :blink:За жалост така и не разбрахме повече за тази М-ка какво има под капака ..... наистина вървеше много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуснаха се :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

еее, жалко че трябваше по-рано да си тръгна, каквото хванах с камерата ще го пусна вторник-сряда на датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Падна с около кола и половина. По-важното обаче е, че като я натисна първия път, направо щях да свърша. :blink:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен ако питате на тая 200м права могат да се пробват наистина само коли като моята и разни д15-ки :) всичко останало си е фантазия ... падна вярно , но дали щеше да падне на 400м ? :blink: а БМВ- то бягаше като М-ка според мен ... можеби чипосана , но М-ка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах БМВ-то е 280 коня обаче не съм сигурен,може и да не съм разбрал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така само чух,че била 280 пък колко е .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигател: 24клапанов редови (двоен VANOS)Обем: 3.2л.Бр.цилиндри: 6 Макс.мощност: 320к.с. при 7400обр./мин.Макс. въртящ момент: 350Nm при 3200обр./мин.Тегло: 1535кг.Макс. скорост: 259км/ч(електронно ограничена)Ускорение 0-100км/ч: 5.5сек. Двигател: 24клапанов редови (двоен VANOS)Обем:3.2л.Бр.цилиндри: 6Макс.мощност: 240к.с. при 6000обр/минМакс.въртящ момент:235 lb при 3800обр/минТегло:?Ускорение 0-60мили/ч:5.7сек. ТВА СА ДВА ОТ ВАРЯНТИТЕ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

тази М-ка беше лоша мръсница... с 320 кончета под капака + някакъв въздух нагнетяваше..как му викат азот май беше :D:blink:;);););):);):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

все о6те ка4вам снимките,но вижте това което го има ве4е : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157994разо4арован съм от липсата на рексове ;) кво става все по малко хора ги карат тия коли... :) ина4е тва бе6е най интересната сре6та на която съм присъствал ;) за това допринесе и мом4ето с БМВ-то.красиви изпълнения от негова страна единствено не бе6е редно да си къса гумите то4но където има6е най мн. хора не се ди6а6е... :) мн. съм впе4атлен от на4ина по който се изстрелва турбо сивика на дилян. ебати и самолета е сътворило тва мом4е! :Pевала и на вси4ки останали! хи4 не си жалите техниката бе хора! ;):P

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Salamanderдавай давай не спирай... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хора бях твърдо решил да дойда даже дидоне щеше да ме докара ама се получи малък гаф с мойто здраве и ми е много кофти :) утре съм на изследване което се казва ДИФЕРЕНЦИЯЛНО ПРЕБРОЯВАНЕ и тва много ми звучи като термин от поправянето на коли :) както и да е дано да се окаже че ми няма нищо и ще дойда във вторник... а и поздравявам фотографа който е дал найстина много снимки

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jay

Здравейте,срещата беше екстра само дето Венци/пича с Еската дойде много късно понеже беше на работа...еската е сток а и собствника й нещо го няма по стартовете,върти яко гуми ....дано се пипне малко и и свикне повече на колата,въпреки че я кара от годин и половина:):) мисля да го доведа и на срещата във вторник...а за емката пича каза че е 3 000 кубика 286 коня + нитро....жалко че патрулките развалиха купона,тукмо се насубраха няколко баварии,голфчета имаше,една заблудена селика и калибра дори имаше,беше се заформил страшен купон ама...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам, ама прочетох много разочарование в очите на Хонда феновете... много искрено разочарование! И утехата е, че човека не можеше да си кара колата!!! Може и "m-ката" да е била азотната, ама много вървеше мамка му и лошо наказа най-нагласените ни приятелки :) Ако Дарко я беше подкарал, гарантирам печеливш END! Никакво значение от това де, факта си е факт.. падна japan power-а и това си е! Охх, мъка мъка! НО!!!!!! Ако ще да паднем с 2000 0000 00 000000 0 0 0 0 00000000 0 коли, винаги ще знам, че това !!!!!!! За мен това бе най-яката среща, независимо от падението :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

гонката с дарко лично правих клипче и БМВ-то тръгна МНОГО по рано ама МНОГО по рано... просто се вижда на клип4ето добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как аз виждам нещата ...... значи БМВ-то е три литра и е 286 коня има бутилка с нитро ,но в никакъв случай не го е пускал ! С2000 ,това специално аз не съм го виждал да пада под 15 сек на божурище ... в най-добрия случай може да даде няква висока 14-ка ..... М-ката поради зверското изтезание на гумите си не даде най-доброто на булгара ! С хубав старт и добри гуми БМВ-то слиза моментално на ниска 14-ка така ,че е нормално С2000 -то да пада независимо кой го кара :) (на мен пък ми направи впечатление ,че пича с с2000 си го караше добре) ..... возил съм се и в на дилян хондата и потвръждавам на 100% ,че колата е много по-мощна от БМВ-то и доста по-бърза , НО единствения начин да бие БМВ-то е ако колата е оборудвана с сликове ! Просто след 200-250 метър Сивика ще застига БМВ-то зверски ,но няма да може да го мине ! Пичовете с БМВ-то пък май не бяха много наясно какъв е сивика и бяха сигурни ,че след 100 км/час бмв-то щяло да минава сивика как си иска .... е тва посмъртно няма как да стане .... Еми тва е от мене ..... получи се екстра среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудех дали е пипано това BMW? То май е ясно де... :) Ама ми беше интересно какво. Пич-а с BMW-то вливаше коне отгоре със стойката, много ме израдва :) Както каза някой - свива го от ускорението, че да се прегъне така. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии как ме е яд, че неможах да доида, тъкмо се наканих и настана спек,разбирам, че е било много интересна срещата и още повече ме хваща яд. Стоикаджията с БМВ-то явно е взривил тотално атмосферата. Ама Вие не униваите една загубена битка, не се натъжаваите толкова.Днес мисля да ходя към Божурище - една сериозна Бургаска трупа ще сме (5-6 автомОБИла), някои ако ще ходи ще се видим там. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еии как ме е яд, че неможах да доида, тъкмо се наканих и настана спек,разбирам, че е било много интересна срещата и още повече ме хваща яд. Стоикаджията с БМВ-то явно е взривил тотално атмосферата. Ама Вие не униваите една загубена битка, не се натъжаваите толкова.Днес мисля да ходя към Божурище - една сериозна Бургаска трупа ще сме (5-6 автомОБИла), някои ако ще ходи ще се видим там. :)

братле до 20-ти август пистата не работи.. защото снимат филм там в момента не се разхождайте само без-мислено е.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://store2.data.bg/restlesss/carsdivx.aviАми 7мин .... кво съм гледал, една част съм "снимал" на пауза :) включитлено първата гонка на бмв-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бимата е на мои приятел и е 286 коня заводски + Азот ... но до колкот оразбрах от тях не е бил пусканЖалко ,че недоидох да му се невиди ... било е доста интересно хубаво ,че поне имах пряка връзка по гсм Емо брат другия път ще доида поне да ме видиш там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony
Отговорено (Редактирано)

Сега остана да намерим и един NSX, и на момчето ще му се наложи да пусне азота. :D . Правя му обаче евалата, че си прави кефа.

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси а в неделя се чудех какво да правя , ма такае кой е кьорчо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя му обаче евалата, че си прави кефа.

аз пък не правя евала не никой ( дори и наще момчета) които си позволяват подобни неща в непосредствена близост до хората и колите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Правя му обаче евалата, че си прави кефа.

аз пък не правя евала не никой ( дори и наще момчета) които си позволяват подобни неща в непосредствена близост до хората и колите.
точно така!най-после да прочета последователно два по-мъдри съвета! ;) деца,не си играйте не си играйте с живота и здравето на околните!!!

Абсолютно.Как ли пък няма да се кефа на някъв дето ми хвърля катран в очите.Пък да не говорим недай си да удари някой.Настрани от хората и колите ОК ама така си е повече от рисковано независимо колко си добър зад волана.Както се вика то 1 път е достатъчно да стане .Не се събираме съкатлъци да стават.

:cool: Редактирано от JAZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все о6те ка4вам снимките,но вижте това което го има ве4е : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157994разо4арован съм от липсата на рексове :yes: кво става все по малко хора ги карат тия коли... :) ина4е тва бе6е най интересната сре6та на която съм присъствал :P за това допринесе и мом4ето с БМВ-то.красиви изпълнения от негова страна единствено не бе6е редно да си къса гумите то4но където има6е най мн. хора не се ди6а6е... :hondarulez: мн. съм впе4атлен от на4ина по който се изстрелва турбо сивика на дилян. ебати и самолета е сътворило тва мом4е! :Pевала и на вси4ки останали! хи4 не си жалите техниката бе хора! ;):thumbs1:

Браво братле страшни снимки си направил;))) :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как аз виждам нещата ...... значи БМВ-то е три литра и е 286 коня има бутилка с нитро ,но в никакъв случай не го е пускал ! С2000 ,това специално аз не съм го виждал да пада под 15 сек на божурище ... в най-добрия случай може да даде няква висока 14-ка ..... М-ката поради зверското изтезание на гумите си не даде най-доброто на булгара ! С хубав старт и добри гуми БМВ-то слиза моментално на ниска 14-ка така ,че е нормално С2000 -то да пада независимо кой го кара :thumbs1: (на мен пък ми направи впечатление ,че пича с с2000 си го караше добре) ..... возил съм се и в на дилян хондата и потвръждавам на 100% ,че колата е много по-мощна от БМВ-то и доста по-бърза , НО единствения начин да бие БМВ-то е ако колата е оборудвана с сликове ! Просто след 200-250 метър Сивика ще застига БМВ-то зверски ,но няма да може да го мине ! Пичовете с БМВ-то пък май не бяха много наясно какъв е сивика и бяха сигурни ,че след 100 км/час бмв-то щяло да минава сивика как си иска .... е тва посмъртно няма как да стане .... Еми тва е от мене ..... получи се екстра среща

Освен сликове си мисля и предното ока4ване трябва да се барне, в смисъл 4е е все о6те сток.В4ера и аз се возих на Сивика на 0,5 бара налягане,предницата се изправя много при тръгване и от там сцеплението доста намалява,оба4е като захапа 3-тата колата отка4и :hondarulez: До колкото разбирам и виждам отсе4ката не е много дълга......каква е разликата на финала някой 6е каже ли(Сивик/М3)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://store2.data.bg/restlesss/carsdivx.aviАми 7мин .... кво съм гледал, една част съм "снимал" на пауза :blink: включитлено първата гонка на бмв-то

Мда, 5 откоито си си снимал краката и накрая си прибираш камерата ... някъде... :thumbs1: Иначе чух за срещата, мъжо разказа - било е супер! И като гледам е понакъсал другите Хонди :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...