Jump to content
Guest jakala92

Gonka!

Recommended Posts

Guest jakala92

Мом4ета само не се смеите.Аиде да видиме Кои колко му върви Хондата.Но Гонките са само за 1.3 до 75к.с. Искате ли да видиме как ни вървят така наре4ените Комари.Предложения за Гонката до 30 и на 31 предлагам ве4ерта даже имам една права на предвит която не се снима и няма куки :blink::lol::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

спомени града в който е правата :lol: освен това не взимайте Мачо на гонките :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в София извинявам се за пропуска а може и някоя 1.5 д доиде да премерим сили и с тях.Зву4и добре 1.3 vs 15 :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в София извинявам се за пропуска а може и някоя 1.5 д доиде да премерим сили и с тях.Зву4и добре 1.3 vs 15 :lol:

колега тук в тоя форум май са 1-ци не пипаните хонди и то най вече малките двигатели :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм навит,моята е 1.5 ама е на гас бих искал да видя как е срещу 1.3 или 1.5 на бензин :( интересно ми е колко съм я скупил :lol: няма как икономията преди всичко :) само кажете кога и къде :):blink:

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да си сменя фтулката на носача,че да не тръгне без мен едното търкалце и съм на линия :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз със сигурност ще дойда да гледам.. предишната ми хонда беше 1,3.. много я обичах, та в нейна чест ша дойда да гледам :blink:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда да се пробвам :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда да се пробвам :)

Къде и ти се буташ при батковците бе? :):blink::lol::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз заминавам на море на 28ми :lol: иначе с удоволствие щях да се пусна с вас :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дайте дата и час и да се почваме :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А опелчета по 60 коня приемате ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зна4и ако искате на 30юли на новата 4аст на константин вели4ков.След кръговото на надежда отстрани на затвора.Ако някои не го знае да каже да обяснявам по то4но.Мисля 4е правата е много дълга и нови4ък асфалд.Така 4е мисля 4е схте стане интересно.Идеята е добра да доиде и една Корса да видиме и другите машинен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зна4и ако искате на 30юли на новата 4аст на константин вели4ков.След кръговото на надежда отстрани на затвора.Ако някои не го знае да каже да обяснявам по то4но.Мисля 4е правата е много дълга и нови4ък асфалд.Така 4е мисля 4е схте стане интересно.Идеята е добра да доиде и една Корса да видиме и другите машинен :)

точно там ли бре?а тия от трето знаеш ли колко бързо ще долетят?.... ама щом не ви е страх... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD
Отговорено (Редактирано)

Според мене си намерете по-безопасно място, все пак сте в почти центъра и 80% може да стане сакътлък. Първо мислете за безопасността на самите вас и на хората около вас....а и няма да ми е приятно да чета във весника после че некви хондажии са се бегали в центъра на софия и е станало инцидент и после да започнат да ни плюват както се плюе по бясните голфове. Според мене трябва да е по възпитано това мероприятие! :)

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я вземете се вдигнете до божура за най-лесно и безопасно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и на жълтите павета от ректората до ЦУМ :) таман и окачването ще си пробвате ,а и правата е доста бясна ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Божура вече има вечерни гонки.Няма вход,има кръчма,работно време от 20.00-23.45

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит в Русе да се пробвам с некоя англичанка да видя дали превъзхождат 1.3 и с ако да с колко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове аиде тогава на Божурище ве4ерта на 31.Нека доидат и 1.5ки (ама не много пипани) Все пак да видиме колко са по бързи.Съгласни ли сте????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest komsho

Зна4и ако искате на 30юли на новата 4аст на константин вели4ков.След кръговото на надежда отстрани на затвора.Ако някои не го знае да каже да обяснявам по то4но.Мисля 4е правата е много дълга и нови4ък асфалд.Така 4е мисля 4е схте стане интересно.Идеята е добра да доиде и една Корса да видиме и другите машинен :P

:) сивик 5та ген. е новия голф 2ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icko

Аз за съжаление не мога през седмицата през нощта, може едно съботно-неделно божуре да напраим:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит в Русе да се пробвам с некоя англичанка да видя дали превъзхождат 1.3 и с ако да с колко :)

дам и аз сам навит да се пробвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз заминавам на 28ми :) но като се върна ще чакам шампиона на в категория комар :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се пусна с к'омарите. Ама с 5 човека поне......демек към 1900-2000 кг. в зависимост от размера им :huh: Ще ми бъде интересно да видя как ме дръпват. Комар VS Прасе.......... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Зна4и ако искате на 30юли на новата 4аст на константин вели4ков.След кръговото на надежда отстрани на затвора.Ако някои не го знае да каже да обяснявам по то4но.Мисля 4е правата е много дълга и нови4ък асфалд.Така 4е мисля 4е схте стане интересно.Идеята е добра да доиде и една Корса да видиме и другите машинен :D

:P сивик 5та ген. е новия голф 2ка ;)

 

:huh::lol::P;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest enigma

ГЛУПОСТИ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе мом4ета мнооо слаб интерес нещо.Аиде са се пуснеме да разработим малко буталата.От кога не сте ги вкарвали в 9000 оборота :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре мом4ета аиде кои квот иска да взима ама ся до 100 коня де и да се пускаме да си праим шоу :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно кога и къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мом4ета даите да видиме кои 6е идва.Аз поне сум на линия на божурище на 31 ПИШЕТЕ КОИТО ЩЕ ИДВА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Колеги летището на Божурище е затворено до 20 август!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора,не знам за какви състезания говорите с тея нашите наистина комари:)мойта смея да твърдя е с запазен и хубав двигател.1.3 16Vно за съжаление не върви много,многосподелете за вашите комари нещо :( правили ли сте нещо по колите и какво изобщо може да се направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...