Jump to content

Recommended Posts

Като сменям ролката и ремъка трябва ли и водната помпа да се смени ?И друго питам Какво мислите за ролка марка НСК. Ремъка е Гейтс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си караш ремъка 100 000км. я смени.пп. За тези ролки аз нищо не мога да кажа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Докато почне да бучи,по различен е звука от помпата като вече свършва,смени си всичко да нямаш проблеми после,защото е гадно,може да ти замине двигателя така...ако запече помпата ремака ще се плъзга по нея и колата ти ще изпуши,ще стопиш ремака и пак ще трябва да смениш всичко...при брат ми небеше фатално запече помпата ама сичко мина добре,няма счупено,но той кара субару...знам ли :lol: колата ще ти искара и с тези части още мноооооооооого защото са японски ама условието е да се кара много бавно без ниакаво напъване щотото всичко отива там....ако караш бавничко ще ти изкара още мнооооого дълго докато не събереш пари евентуално :) здраво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменям ролката и ремъка трябва ли и водната помпа да се смени ?И друго питам Какво мислите за ролка марка НСК. Ремъка е Гейтс.

колега водната помпа не е консуматив-не е задължителна-а за ролката не знам нищо - но по добре я смени ама си запази старата-ремъка е читав щом е гейтс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменям ролката и ремъка трябва ли и водната помпа да се смени ?И друго питам Какво мислите за ролка марка НСК. Ремъка е Гейтс.

Това са ремака и ролката за твоята кола водната помапа не се сменя мисля че има доста темички по тоя въпрос само търсачката му е майката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменям ролката и ремъка трябва ли и водната помпа да се смени ?И друго питам Какво мислите за ролка марка НСК. Ремъка е Гейтс.

Това са ремака и ролката за твоята кола водната помапа не се сменя мисля че има доста темички по тоя въпрос само търсачката му е майката :)
Ами аз си взех помпа ако е читава мойта ще я върна.Друго да питам на капака на ангренажния ремък има гарнитура тя сменя ли се ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не това не е голф на тях се сменя на хондата не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си взех помпа ако е читава мойта ще я върна.Друго да питам на капака на ангренажния ремък има гарнитура тя сменя ли се ?

гарнитурата се сменя при нъжда или добро желание. В 90% от случаите просто се почистват повърхностите, слага се малко силикон и всичко е ОК. Но пък няма нищо лошо да я смениш - ти си преценяваш. С времето гарнитурите се раздуват и почват малко по-трудно да уплътняват. Прецени си сам, не е задължително да я смениш, но пък ако можеш - поглези я малко :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Прецени си сам, не е задължително да я смениш, но пък ако можеш - поглези я малко

Пропусна да отбележиш че става въпрос за скъпа оригинална гарнитура. Щото ако си купи някаква, по-добре да си пази старата, че много скоро ще му се наложи да я ползва пак :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...