Jump to content
lookcho

Месечна среща София

среща  

48 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

предния път говорихме ,че по обяд на булгарплод се умира ( и си е така ) нека решим от рано дали да я променяме за оставащите летни сБИРки и ако да кога и къде да е ...за сега ще пусна анкетка дали да се сменя и ще съберем предложения за час и мястои аз да почна :tongue1: според мен трябва да преместим срещата в събота вечерта в 8 примерно , но да си запазим мястото ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде бе хора ... не очаквам да решим днес , но поне един да изкоментира :cool: да каже "ти мен уважаваш ли мъ ..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като гледам пове4ето които са гласували искат да се промени 4аса :cool: и аз съм на това мнение :P миналия път 6тях да приритам от жега :) но тва май не се ре6ава от обикновенните юзъри нали? :P

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като гледам пове4ето които са гласували искат да се промени 4аса :) и аз съм на това мнение :D миналия път 6тях да приритам от жега :tooth: но тва май не се ре6ава от обикновенните юзъри нали? :D

е че кой да го реши :) боговете ли ще чакаме ? :) ае бе хора всички ли сте за моето предложение (от тия дето искат да се промени часа ) ? ако е така да го обявявам и да сменяме срещата ...да почакаме още , ама поне се опитайте да държите темата горе ... има по-малко отт една седмица ... Редактирано от lookcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мене така не става батка, като гледам хората искат по-късен час защото наистина по обят ще се пържиме. Направо си го определяме в 19.00 часа вместо досегашното 13.00 часа. Според мене е най-правилно, а за мястото оооооо нека да е там поне е спокойно и има място за всичко намислено :tooth:

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май в събота вечер е по-добре от неделя вечер8 май е малко късничко , по добре към 6 че е светло поне още 2-3 часа след това , но пък тези които са на работа няма да могат да дойдат или много ще закъснеятСтана ясно че ще се сменя часа , може и датата , само сега трябва да се разберем ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам срещата да е от 19:00.За мястото нямам претенции , пък и няма много места на които можем да се пускаме. Като алтернатива се сещам евентуално за резиденцията на Бояна , пред НИМ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм успявал да дойда на месечна среща, но в момента имам голямо желание и ако стане промяната със събота от 18.00 или 19.00 за мен лично ще е супер. Дано повече хора изкажат мнение по въпроса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше идея за барбекю на полигона след панчарево, но там в момента текат някакви строителни работи и е ужасно.Дайте да вземем да се съберем на булгар-а пак, но просто по-късно.А за промяна на деня, личното ми мнение е че няма смисъл от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да вземем да се съберем на булгар-а пак, но просто по-късно.А за промяна на деня, личното ми мнение е че няма смисъл от това.

това е най трезвото ре6ение! за кво тряя да се сменя мястото и деня? сре6та последната неделя от месеца си е традиция за софийските хондаджий от както влизам в тоя форум си е така. докато са не4ове6ките жеги съм на мнение сре6тата да се проведе от 7-8:00pm.как мислите вие? и най ве4е 6еф4етата на форума? :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

божурище, сега поне е отворено вечер ама тъпото е че може да има други коли. Иначе да си остане на същото място към 19 и аз....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Да не забравите нещо против комари :dunno:

комарите ги избиха ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разчитай на това :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм ново копеле в клуба и скоро се надявам да дойда на срещата ама ще стане когато се преборя в КАТ :lol: За часа мойто мнение е, че трябва да е към 19h поне докато са жегите защото имаче си е е...о м.....а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Еми предлагам 29.07.2007г. от 19:00 часа на булгара а там вече ще се реши за следващата среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest -=airman=-

Еми предлагам 29.07.2007г. от 19:00 часа на булгара а там вече ще се реши за следващата среща.

Съгласен съм с Монстера. Надявам се и да дойде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ще се постарая да дойда - мястото ми се струва добро, но ако ще идвам 19-20 часа е най-добре. Дано сватбата на която съм в Събота не е пагубна за неделното ми състояние :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD
Отговорено (Редактирано)

Е как без мене бре.....само котка път да не ми мине :lol:Аааааа трябва да се похваля след като направих основния ремонт все пак :)

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Япония ще произведе 100 000 превозни средства по-малко от обичайното :lol:http://www.infoday.bg/index.php?option=com...9&Itemid=62

това какво общо имаше с темата ?П.П. да я обявяваме ли в неделя от 19 ? или да си трая още ?ае ако има някой друг смел да я пуска така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не в 20.00, в 7 си е горещо още :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо не в 20.00, в 7 си е горещо още :)

Ти кога се върна, кога все участие :lol:Ами в 21 и нещо се стъмва, затова аз мисля, че 20ч. е късно... Видях, че и някой друг пе изказал мнение като моето... иначе си права, че е още горещо.Ти ела към 20, хайде :fun: Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolcho

Ами в 21 и нещо се стъмва, затова аз мисля, че 20ч. е късно... Видях, че и някой друг пе изказал мнение като моето... иначе си права, че е още горещо.

На мен ми се върти из главата 18.00 щото за два часа не може да се съберем та какво ли остава да се видим, :lol: а за жегата мисля че ще е същата като в 19.00 :fun::fun::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Времето напредва трябва да се реши!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

7 часа неделя !!! докато решим и ще мине срещата ... може да се заключва темата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...