Jump to content
vegata

халогени Accord

Recommended Posts

Здравейте, имам един проблем(ако може да се нарече така) че халогените ми са с пукнати стъкла и са залепили в/у тях няква гад да ги скрива.Проверих как става пускането им но от бутона за усиления габарит светват само задните светлини и нищо.Отзад свети отпред няма тоок.Проверих малко кабели но е трудно да се проследят докъде отиват зашото влизат в сноп.Питането е:Откъде се включват халогените и има ли някой идея откъде да намеря нови за да махна старите стъкларии.Халогените са оригинални.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година е акорда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

96" седан 2.0 ILS.Обичам си колата ама 750 лв. за нови от БУЛТРАКО няма да дам.

Редактирано от vegata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж да не си на дълги... халогените трябва да светят само когато си на къси светлини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мисля че изобщо нямаш ключ за тези халогени.Сугирен ли си, че въобще има монтирани?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай сега. От това, което си написал изглежда, че халогените ти не са оригинални. Ако бяха, щеше да има от ляво на километража, където е копчето за задните стопове за мъгла, че точно над него и копче за халогените. Най-вероятно там нямаш нищо, освен една пластмасова тапа, с формата на копче.Аз си сложих копче от фиеста долу в ляво на таблото и стана супер, а и свети жълто точно като останалите :blink: И не си връзвай халогените на копчето за задните стопове за мъгла, защото всеки път като си включиш халогенчетата в града, ще тормозиш хората зад теб, а не е никак приятно.Ориентирай се към някакви обикновени халогени, стига да можеш да ги напаснеш. Оригиналните са убийствено скъпи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови оригинални струват 720лв :D .А за това в града, оня ден щях да пребия един бездарник, който не знаеше за какво са му тия светлини отзад.Сподели от къде си взе читави халогени.Щото с някои биташки най много да си осера колата :P. А за копчето си прав има едно капаче.Ти от каква фиеста си ползвал бутон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам кръглички Micro DE на Hella. Но имам чувството, че твоята е след фейслифта, а тогава формата в бронята не е за кръгли. Може да се напаснат някак си де :tongue1: В момента струват към 170лв май. Ако намеря време ще постна снимки на всичкото.А иначе и представа си нямам от каква фиеста е. Рових в един кашон с бутони в една автоморга и като си избрах това, момчето ми каза, че е от фиеста. Избрах да го монтират в дясно от копчето за регулиране светлината на таблото. Реално може от всякаква кола да ти свърши работа, стига да се вписва като размер там, където си решил да го слагаш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...