Jump to content
Guest iVo_BMW

Каква музика слушате в колата си. ?

Recommended Posts

Guest Iltcho

Трябва да видите попарените физиономии на неволните съседи по задръстване сутрин като ми е криво и ми се спи и гледам лошо и съм избичил един концерт на Сепултура и от колата се носи нечленоразделно реване и грухтене. :D

Дреме ти :D Я дай малко Содом да ги видя тогава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

Rammstein Бате :( супер яко е като се засилиш и го слушаш това. И да се размажеш някъде не ти пука :( Другото е като карам из града си пускам класическа музика- много оспокоява и е някакво гъзарско щото не си като golf- фаджийте дето яко чалга дъни от вътре. А според мен е престъпление да караш Хонда и да дъни чалгия от вътре- пада имиджа на колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mind_Control

по- точно успокоява... ама стават грешки де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

току що си пекнах Brave New World на Iron Maiden и май скоро тоя албум няма да излезе от колата ми :) А и след като вчера прочетох, че Машин Хед със сигурност на 11 декември забиват в зала фестивална, май скоро трябва и някой техен диск да подготвя, че да си науча домашното за концерта :(:(:(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest target

Много ми е интересно каква музика слушате в колата си докато потувате. :D:D предварително се извинявам ако е имало такава тема. :D

Аз слушам само силна музика в колата си! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misunderstood

Аз в Хондата слушам каквото пуснат по радиото, защото още не съм си сложил хубава музика, но в служебната кола дъни само висококачествен рок и метъл като Dream Theater, Pain of Salvation, Enchant и от сорта, както и от по-старите велики групи като Marillion, Pink Floyd, Rush, Asia и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Purple,Rainbow,Whitesnake,Gary Moore,Rolling Stones....и други  :D

:D:D

 

Братле, кефиш ме :D . Това са любимите ми рок-групи и изпълнители, само бих добавил:

 

Uriah Heep, Poison, Def Leppard, Led Zeppelin, Pink Floyd, Kiss, Depeche Mode, Bon Jovi, Billy Idol и разбира се най-великите - Queen

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...