Jump to content
Guest iVo_BMW

Каква музика слушате в колата си. ?

Recommended Posts

Guest iVo_BMW

Много ми е интересно каква музика слушате в колата си докато потувате. :dry::dry: предварително се извинявам ако е имало такава тема. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами колега аз да си презня зареждам 4енджера с техно,денс,4алга,и латино и яко музиката на макс рядко слушам 4ерно 6тот мноооо псуват и ми писва само да ме псува тякав тапак аааааааааа оби4ам много и бг хит4ета :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Heavy Metal / Rock n' Roll rulZZZZZZ Zzz

 

Преди всичко и най-вече: The METAL GODS - Публикувано изображение:dry::blink:Zzz

 

Но и други групи пеещи Истинската Музика, групи като Accept, Guns n' Roses, Twisted Sister.... Zzz

 

Общо взето, ЯКО жица :D

 

От време на време слушам и елетронно/техно, например: The Prodigy, Westbam, Astral Projection :dry: и т.н., но това е рядкост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

Много ми е интересно каква музика слушате в колата си докато потувате. :dry::dry: предварително се извинявам ако е имало такава тема. :blink:

иво ами ти за6то не си писал ко слушаш нали все пак ти пускш темата кайи и мие да знаем де Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DjSprite

Аз със музика работя и малко ми е омръзнало, но се слу4ва и да си пусна в колата :dry: ...определено трябва да е ка4ествена(звука )...но никога 4алга .......дали 6те ви хареса някоя нато4ена Honda и отвътре да се друсат нек'ви ...ужааассссс :blink: .........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Engine sound. Най-добрия състав особенно когато е доработен от Муген!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

хахахаха еи парадокс ако слушаш само тая музика яено кара6 само на високи обороти мнооооо ми е 4удно как се справя6 с бензина сигорно доста ти гори за единия саунд :rolleyes::D:lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Purple,Rainbow,Whitesnake,Gary Moore,Rolling Stones....и други :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radku

Всичко к'вот ме кефи? Рап Поп Жица BGhits Greece дори и чалга ама не от оная лютата :rolleyes: Важното е да е качествена музиката имам доста музика и мноо време ми е отнело да я подбера.

Редактирано от radku

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Рок,рок и пак рок:rolleyes:по едно време имаше и рап,но не съм чак толкова фен.но НИКОГА чалга или поп фолк,въпреки че не правя никаква разлика между двете.евала на колегата Хорнет_18:)май ще кофеем заедно някой път с него:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Рок,рок и пак рок...

бих добавил и ...САМО РОК! :rolleyes: Иначе като групи наистина са адски много, но като стилове ... хардкор, кросовър, хеви метал, нео метал, пънк и к'во ли още не ... блаааа много! :) Да малко извън темата, но ако съм в нас и съм сдухан или съм изморен слушам и джаз чат пат, както и класика (но това рядко) :D Cheers! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Engine sound. Най-добрия състав особенно когато е доработен от Муген!

и аз съм така :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

хахахаха еи парадокс ако слушаш само тая музика яено кара6 само на високи обороти мнооооо ми е 4удно как се справя6 с бензина сигорно доста ти гори за единия саунд :rolleyes::D:lol::)

Трява му само една идея на дросела да се отвори и почват сички да се обръщат и който може да се спасяват към трутоарите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

хахахаха еи парадокс ако слушаш само тая музика яено кара6 само на високи обороти мнооооо ми е 4удно как се справя6 с бензина сигорно доста ти гори за единия саунд :rolleyes:  ;)  :)  :D

Трява му само една идея на дросела да се отвори и почват сички да се обръщат и който може да се спасяват към трутоарите.
Тия музики и на мен са ми любими :lol: Малко имаш после главоболие ма то тва му е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

....Gary Moore...

В момента дори разслушвам албумът му "Back to the blues" :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Когато съм в София въртя станциите на радиото непрекъснато - все има нещо което не ми харесва и търся по-добро парче :rolleyes:)

А когато излизам от града си пускам или Тоto малко fusion групи от рода на Fourplay, Bob James, Te и др.

Нерядко обаче се случва да нацепя Kiss, Whitesnake и нещо от този род :lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOSTUMA

Аз слушам по принцип само techno,house и много риадко нещо черно и ако питате мен това е музиката за кола въпреки че всеки си има вкус и предпочитаниа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Напоследък предимно хард като Maiden, Deep Purple, Zeppelin, Malmsteen, Europe, Guns'n roses, също попаднах и на Evanescence :lol::) , чат-пат и нещо черниляво като lil john, Ludacris, Party up - holla holla, и подобни :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maddog

Ааааа,в мойта баба Яга само рок и хеви,никаква друга боза :lol::):rolleyes: ми то и в къщи е тъй!(че и на работа...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Рок,рок и пак рок:)по едно време имаше и рап,но не съм чак толкова фен.но НИКОГА чалга или поп фолк,въпреки че не правя никаква разлика между двете.евала на колегата Хорнет_18:)май ще кофеем заедно някой път с него:)

:D С удоволствие-аз съм от Русе,бачкам сега в Стара Загора-с националната среща се разминах по-много нещастен начин-писал съм...Надявам се да се видя с повечето от вас ,пищови :D Иначе Martinez спомена "Тото"-студийни музиканти-много хора не ги харесват,ама аз много ги тача -страхотни композитори и инструменталисти-особено песента "Hold The Line" ми е любима.аре Rock'N'RollP.S. Виждам и Iltcho разбира ;):P-нещо си променил ника гледам :huh: Редактирано от F18 Hornet

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Toly

Слуша се всичко освен луда чалга! Най-вече черно даже почти винаги е черно, да ама от толкова музика колоните вече почти се издъниха :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I-style

Алла Пугачова, Туистед Систърс, Били Аидъл, Гънс, избрана руска филмова музкиа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

основно Alfa Radio, особено traffic-аFresh - Fresh Mix, Select +Atlantic - Drive Time (R.I.P :D ) Sobiesky, Planet Club compilations

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Е то се е видяло....... THUNDERDOME

ако незнаете що е то.... май ще ви е по-добре да незнаете :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз пък слушам всичко квото ми харесва.черно,техно и рок, :unsure: е никога не ми се е налагало да слушам Милко КАВАЛДЖИЕВ и тем подобни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Аз слушам радио! Стига да не е чалга или гадна комерсиална боза зо 100 -тен път пускана, ми харесва всякаква музика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

с радиото ставаме малко "музикални пумияри", но си признавам, че често и аз го пускам като фон. все пак предпочитам да ми дъни нещо по агресивно и хард,което се отразява и на стила ми на шофиране :unsure: напоследък ме е обвзела nightwish мания, но в колата си нося и музика на system of down , red hot и други.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

...напоследък ме е обвзела nightwish мания, но в колата си нося и музика на system of down , red hot и други.

Евала, маце, ачколсун, машалла! :bg::(:unsure::cool::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
:bg: Чалга, гръцко и сръбско, :unsure: баси абоклука :cool: маитап де, не знаех че има и други дето слушат Астрал като АДХ например, Аз съм фен на Мерилин Мансон и доста често слушам саундтрака на Комп. игра UNDERGROUND - нали се сещате на него какво ми става карането. :( малии криите се хора :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

ManOwaR !!!!!, Rhapsody i NIghtwish .Но ако искам да покарам маалко по -бързичко,няма нищо по -подходящо от Running wild за музикален фон !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

TOTO,ASIA,FLEETWOOD MAC.Може би съм дърт модел :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Общо зето всички стилове слушам напоследък само HOUSE :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

TOTO,ASIA,FLEETWOOD MAC.

уаууу- брадчет ми беше професионален барабанист от старата школа и той ме открехна на тея състави ,също и Йес,Алън Парсон Проджект, Чикаго ,Фар Корпорейшън,Джетро тъл/далеч не съм изброил всички/--ммммммммм-яко -само за разбирачи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blackmary

Евала, маце, ачколсун, машалла! :P:P:D:D:P

:P:P:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Трябва да видите попарените физиономии на неволните съседи по задръстване сутрин като ми е криво и ми се спи и гледам лошо и съм избичил един концерт на Сепултура и от колата се носи нечленоразделно реване и грухтене. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THUNDER

Ихаа - guitar gods основно, Joe Satriani, Steve Vai, Steve Ray Vaughan, Al Di Meola, Ry Cooder, Gary Moore, Eric Clapton, Jonny Lang, Kenny Wayne Shepperd + Dream Theater, Savatage, TOTO, Extreem, бат Ozzy и бат Alice Cooper, Fun Lovin' Criminals, Sting, INXS, Floyd (по-новите неща), Depeche Mode + ТЕ и Gravity Co. ... Бряяя - стига толкова, че стана досадно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...