Jump to content
darius

Legend

Recommended Posts

Предеване и окачване: Legend

Предаване SH-AWD - Интелигентна система за задвижване на четирите колела с електронно разпределение на въртящия момент между тях, с монитор на арматурното табло

Предно окачване двойна ключица с пружина и стабилизатор, телескопични амортисьори, напълнени с азот

Задно окачване независимо многоточково, пружина и стабилизараща щанга, телескопични амортисьори, напълнени с азот

 

Колеги,много съм изненадан и същевременно горд,че ще натрием нослето на грозното ауди.....

 

Инфо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предеване и окачване: Legend

Предаване SH-AWD - Интелигентна система за задвижване на четирите колела с електронно разпределение на въртящия момент между тях, с монитор на арматурното табло

Предно окачване двойна ключица с пружина и стабилизатор, телескопични амортисьори, напълнени с азот

Задно окачване независимо многоточково, пружина и стабилизараща щанга, телескопични амортисьори, напълнени с азот

 

Колеги,много съм изненадан и същевременно горд,че ще натрием нослето на грозното ауди.....

 

Инфо

Колата наистина има уникална система за задвижване на четирите колела, но за съжаление не съм много сигурен, че ще успеем да им натрием носа :D

- ето тук сравняват на писта Хонда-та с Ауди А6 3,2 и БМВ 530.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предеване и окачване: Legend

Предаване SH-AWD - Интелигентна система за задвижване на четирите колела с електронно разпределение на въртящия момент между тях, с монитор на арматурното табло

Предно окачване двойна ключица с пружина и стабилизатор, телескопични амортисьори, напълнени с азот

Задно окачване независимо многоточково, пружина и стабилизараща щанга, телескопични амортисьори, напълнени с азот

 

Колеги,много съм изненадан и същевременно горд,че ще натрием нослето на грозното ауди.....

 

Инфо

А какво беше ауди всъщност? ;)

 

:D;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда. Честно да си кажа съм впечатлен от техлнологията, която са поставили в тази кола, не е присъщо за Хонда да са на ръба на технологията.. напълно ясно ми е, че не сме и много назад, просто ако направя сравнение спрямо Audi да кажем... с тях не можем да се сравняваме според мен по задвижването. Имат много опит, и както знаем - добре се държат. Разбирасе, и Хонда не остават много по-назад с 4-тата генерация и нейното AWD ако съм запознат правилно. Но по технология и удобство има някои, които ни надминават значително... хареса ми клипчето, защото в него си се поставиха новостите - най-много ме впечатли автоматизирания круз контрол. Хареса ми иновацията и пълното противопоставяне на устойките - вместо да отнема мощност - тя подава, много умно! :spell: Но пък като се сетя като съм влизал в A8-ци... абе зли са от към технология според мен. По едно време се чудех, дали случайно не може да ти направи чай от нищото. Ако исках краен комфорт нямаше да съм в наш'та секта, затова искам... оптимален комфорт съчетан с перфектна динамика, традиции, стабилност и мощност. Гъвкав двигател - високооборотен, салон на повечето автомобили, който надминава съвременниците си и те кара дори в днешно време да се чувстваш меко /правя сравнение на базата на 5ген и нейния съвременник Кадета/. Та това е... малко май се отнесох, ама нямам работа и ебати романа написах. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никъде не чух Аудито да е S-line или пък BMWто да е М. Накрая обаче ясно се чу че Хондата струва около 37000 Паунда, колкото и другите две коли. Въпросът е колко ще струват натоварени с предлаганите екстри за модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...