Jump to content

Recommended Posts

здравеите колеги от 2 дена нямам свирка и направо се побарках погледнах кабелчетата отпред са добре но като натисна нищо някои да има идея от кво може да е да няма и тя предпазител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

Извинявай за тривиалния въпрос, ама предпазителя провери ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за тривиалния въпрос, ама предпазителя провери ли?

ами аз питах дали има предпазител каде е щото ако трагна сичките да проверявам а за тая лентичка нещо не разбрах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5ген доколкото виждам от снимката?единия пакет предпазители ти е като отвориш капака вляво до купето, другия са под волана, вляво долу (най-лесно е да си завреш главата там, а краката.. където дойдат...)търсиш надпис Horn. Още не съм и свикнал на 5ген и се оправям на място, а сега ме мързи да сляза долу да погледна ;)

ами добре утре ще проверя благодаря ти много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) извинявай за отговора,но аз работя в бдж и свирках със служебната до като се оправи този проблем (избих рибата )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми няма какво да се чудиш като махнеш капачката на "предпазителите" тва да не са презервативи бре хора БУШОНИ се казват ;) та на капачката под волана дето са бушоните на нея има дори картинки имат си номера,ако неразбираш английски има картинки намираш кой подред на кой ред е и вадиш...това ще да е но принципно не слагат само един консуматор на един бушон :) би трябвало и нещо друго да ти е изгърмяло...успех а и брат можеш ли да ми намериш и на мене свирка от влак ;) или поне от камион или реис...нещо по сериозно.. ;)

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уффф и аз съм вечно една две свирки назад.... ;) един съвет: свирката е по-добре да ти я направят вобще без предпазител.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирката върви с аварийните на един предпазител, т.е. като правите / ви правят свирки внимавайте да не стане авария ;) Верно провери дали имаш аварийни, ако имаш - значи не е бушона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е предпазитела неска за малко почна да свири ама едно странно на пресекулки :D вече си мисля че е от самата свирка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- вероятно са ти клеясали самите букси долу при клаксона, и не дават контакт, или тук-таме. Мн често рьждясват там, лесно се мокрят. Така че тях провери тях, сигурно дават лош контакт, а може и изобщо да не дават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е при мен е още по шантаво бибитката ми свири само като завъртя волана на една страна... явно някаде няма контакт ама като нямам време да отворя да видя какво толкова е станало :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е при мен е още по шантаво бибитката ми свири само като завъртя волана на една страна... явно някаде няма контакт ама като нямам време да отворя да видя какво толкова е станало :cool:

ами и ние нямаме време да ти го разглобим. Поправи ме ако греша, ама май знаеш къде ти е проблема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......... а за тая лентичка нещо не разбрах :blink:

Хора това е проблем ви,

 

свалете емблемката на волана, махнете целия волан и ще я видите,

после вижте как е изтъркала контактната повърхност на самия волан

 

ПС Отначало мислех да покрия захабената повърхност, след като неуспях

позакривих контактната лентичка за да си търка друга окръжност и сега е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...