Jump to content
Rosen_accord

С какви амортисьори карате?

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Наскоро си купих Honda Accord 8. Предишния собственик й е сложил по-къси пружини и я е смъкнал с 35мм, но не е сменял амортисьорите. В момента като минавам през неравности, колата се "люлее" и всички в колата "подскачат" и е доста нестабилна и некомфортна. Мисля да й сложа нормални пружини, но се опасявам, че амортисюрите ще са издали багажа и ще трябва да сменя и тях. Ако се наложи да сменя и амортисьорите, ми се иска да са по "твърди". Можете ли да ме посъветвате какви амортисьори да й сложа? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   1 потребител

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...