Jump to content
veno

въпрос за инжектори

Recommended Posts

Вчера свалих инжекторите,

нормално ли е да имат такъв нагар по тях?:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

Според мен не е нормално да има такъв нагар. трябва да са чисти ако ти работи нормално двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emod

Това нагар ли е или отлагане на мърсотия :dunno: Прави ми впечатление, че ако имаш прекалени много картерни газове (примерно издухал двигател), през вентилацията на картера, голяма част от тях отново се подават в смукателния колектор и се получава една мазнотия :( Как е положението в смукателния ти колектор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми прилича на яко мазнотия и мизерия, и точно си мисля че от картерната вентилация... в колектора няма как да бръкна освен през дросела който скоро чистих и си имаше прилично мръсотия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приател това нее нормално

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ясно че не е нормално въпроса е следствие на какво е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Moже ли да попитам колко от вас , които казвате че не е нормално , са сваляли собстветните си инжектори и са видяли че не са в подобен вид ?!? При кола , която 10 години е събирала мазни натрупвания си е нормално . Колектора отвътре ще е същия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам и аз да ги попитам нещо...колко от вас са виждали инжектор отпред? щото цялата тая гнус е отстрани и няма грам отношение към работата на инжектора, ама като го погледнеш централно (там където е иглата) и е чист като моминско дупенце :)Вено, хондовата система за вентилация на картерните газове ги правя тия гадости.... и от капака на клапаните, и от маркуча който идва от картера. Пуста екология, вместо да си ги изхвърлим тия гадости в атмосферата, тръбва да си ги бутаме обратно в двигателя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пак ли ти бе Вено. Нямаш спирка. :) Според мен е по-добре да свалиш целия колектор и да го измиеш. Иначе я стане я не.П.П.

А ти от каде видя инжекторите отпред? Като човека ги е снимал само в страни аиде успех

Това е така при всички без излючение. А и Емо е видял бая инжектори. :ph34r: Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като за начало един съвет-смени бензиностанцията.....щото може и от гаден бензин да има мизерии.аз покрай мойта кочина смених доста инжектори,такова нещо никога не съм виждал....а си ми седят картерните вентилации....

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Veno след почистването усети ли се разлика в работата на мотора а и в бързината ? А и колеги какъв препарат предлагате за почистване ? или по добре да им се направи една Ултра-Вана ?

Редактирано от p0nka7a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая да вземете да си изчистите и ауспусите, че там кви гадости има ...... Освен това възпрепиадстват свободното излизане на газовете и убиват коне. И е грозно, хонди карате всепак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...