Jump to content
Guest Ice-Storm

Премахване на дръжки на вратите ?!

Recommended Posts

Guest Ice-Storm

Здравейте,ако искам да премахна дръжките на вратите на колата как или къде мога да го направя ?Някой може ли да обясни как да го направя или къде мога да го направя и за колко пари ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,ако искам да премахна дръжките на вратите на колата как или къде мога да го направя ?Някой може ли да обясни как да го направя или къде мога да го направя и за колко пари ?!

За целта съм виждал специални китове в "ebay" http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-Crx-S...44635QQtcZphotoно доста "солено" е от там :) .Тука в БГ бая голфове съм виждал без дръжки,може и там да питаш :)Успех :) Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да си оставя багажника, за да мога да влизам от там :( :())Наистина ако някой може да каже как става ще съм благодарен или ако може да го направи ! Аз ще си запълвам самите дупки на дръжките , трябва ми просто свързването !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имашли централно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

Мисля да си оставя багажника, за да мога да влизам от там :D :D))Наистина ако някой може да каже как става ще съм благодарен или ако може да го направи ! Аз ще си запълвам самите дупки на дръжките , трябва ми просто свързването !

ела другия вторник на срещата на екото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ice-Storm

За съжаление може и да не мога да смогна :), защото още не ми е боядисана предницата и постоянно ми правят проблеми ! Ще се опитам да дойда !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...