Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди по-малко от месец си купих Хонда Акорд 8 ген. 2.0 автоматик с идеята да й сложа ГИ. Стигнах до момента, в който трябва да избера къде в София (или околностите) да отида. Прочетох доста теми тук, но въпреки всичко не мога еднозначно да си отговоря на въпроса - къде е най-добре да отида. От това, което прочетох стигнах до извода, че е важно кой (и точно заради това съм пред такава голяма дилема къде точно да отида), а не каква точно ще бъде системата, но въпреки това съм се насочил към Романо, БРЦ или Ланди Ренцо без омасляване на клапаните.

Ще бъда изключително благодарен на всеки един съвет относно поставянето на ГИ и най-вече къде да отида точно да я поставят в София и околностите.
Благодаря предварително!

Редактирано от Wanzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Wanzz написа:

 ...съм се насочил към Романо, БРЦ или Ланди Ренцо без омасляване на клапаните.

Не съм в час с ГИ, останал съм на ниво карбураторните, когато "мерцедеса" на газовите бяха холандските Ланди Хартог и италианските Ренцо Ланди... Много им разбирах, сам си ги настройвах с манометри... Бях направил и Принудителен Празен Ход, както на карбуратора на бензин (Ладите) и имитатор на ламбда сонда, който лъжеше компютъра, за да не свети чека...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...