Jump to content
Димитър Коев

Имам нужда от помощ

Recommended Posts

Здравейте, колеги.Не съм сигурен дали темата ми е за този раздел, но имам много сериозен проблем. Купих един Прелюд, но работата и графика ми са такива, че по никакъв начин не мога да си осигуря свободно време за да го регистрирам. :unsure: Моля ако някой знае начин/човек свързан с плащане да ми драсне ЛС. Видял съм се в приключение и не намирам решение. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел в КАТ София,който се занимава с тези неща и мога по късно да те свържа с него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел в КАТ София,който се занимава с тези неща и мога по късно да те свържа с него

Ще съм ти адски благодарен. Просто не знам какво да правя вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери си човек,на който да направиш пълномощно и той да ти свърши работа вместо теб в КАТ :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Тая сутрин по телевизията гледах,че било станало бизнес чакането пред КАТ.Пичове чакат на опашката вместо собствениците срещу определена сума кинти,а собственика ходи там само когато е нужно вече да се оправят документите.Желая успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Отиди около 14,00-14,30ч. на место пред КАТ.Хората са там и си чакат клиенти.Ако не се ориентираш питай по павилионите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Любопитен факт.Момчетата, дето се размазаха с джипа БМВ на Г.М.Димитров са били оставени да чакат ред за КАТ с него и още една луксозна кола и решили "да го пробват".Не знам дали са били от платените услужливци..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чувам че върви по 150-200 лв за 2 дни. Имало и тузарски вариант 500 лв. за няколко часа...ш****а държава

Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел в КАТ София,който се занимава с тези неща и мога по късно да те свържа с него

Ще съм ти адски благодарен. Просто не знам какво да правя вече...
Аз съм пас,моя приятел е на морето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин по телевизията гледах,че било станало бизнес чакането пред КАТ.Пичове чакат на опашката вместо собствениците срещу определена сума кинти,а собственика ходи там само когато е нужно вече да се оправят документите.Желая успех

Дам, даже от доста време се предлагат тези услуги. Аз моята кола преди 3-4 месеца като я регистрирах минах по този начин в КАТ Варна. На мен ми взеха 50лв. за услугата. Оставих колата следобяд и на другия ден на обед я взех с номерата без крака ми да е стъпвал в КАТ. Отпреде имаше една опашка чак да ти се завие свят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах с 50лв, пълномощно и хич не съм се вясвал в Кат :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...