Jump to content
Russev

Проблем с радио, дисплей и централно

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте група. От няколко месеца имам Honda Civic 8 генерация сега имам проблем. Изведнъж изгуби радио,дисплея където отчита станциите и централното отказаха. Проверих бушоните всички са здрави какво да гледам и търся. Благодаря 

Редактирано от kvd74
Колега, измисляй си правилно заглавие на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си им е проблем на 8ма генерация. Не е изгорял дисплея, а просто губи образ. Включи климатика на 21 градуса на максимална степен на вентилатора и да духа към предния прозорец, като стигне градусите, ще се появят и символите на дисплея. Просто електрониката се влияе от температурата, забелязал съм, че при мен така се оправя. По принцип може да го свалиш, четох, че ги ремонтират, но не ми се занимава, а и вече минах на 10та генерация и съвсем не ми се занимва с 8цата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, cucy написа:

Това си им е проблем на 8ма генерация. Не е изгорял дисплея, а просто губи образ. Включи климатика на 21 градуса на максимална степен на вентилатора и да духа към предния прозорец, като стигне градусите, ще се появят и символите на дисплея. Просто електрониката се влияе от температурата, забелязал съм, че при мен така се оправя. По принцип може да го свалиш, четох, че ги ремонтират, но не ми се занимава, а и вече минах на 10та генерация и съвсем не ми се занимва с 8цата.

На 27.05.2024 г. at 20:53, Russev написа:

Здравейте група. От няколко месеца имам Honda Civic 8 генерация сега имам проблем. Изведнъж изгуби радио,дисплея където отчита станциите и централното отказаха. Проверих бушоните всички са здрави какво да гледам и търся. Благодаря 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря това ще го пробвам а радиото и централното какво общо имат 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се възползваш от услугите му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виж:

 

Като се свали дисплея и се отвори тези пинчета от края на видеото трябва да се запоят пак. Просто се нагрява с поялника (внимателно да не се окъсят един с друг). Проблема общо взето е в "студена спойка". На моя Сивик имах същия проблем като го взех и след този ремонт вече 4-та година нямам проблеми.

Редактирано от advokata
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...