Jump to content
enukyp

Грешки - p0441 , b0704, p0200, p0687

Recommended Posts

Здравейте,

Не откривам много за тези грешки в интернет за разлика от друг път, когато съм намирал прекалено много информация.

Можете ли да ми помогнете, като ми кажете има ли от какво да се притеснявам, ако светнат (или не светнат) отново?

 

Колата е на газ, така че предполагам първата грешка за катализатора не би трябвало да ме притеснява.

Грешките ги сканирах с евтин китайски OBD четец и приложение на телефона, след като ми светнаха едновременно лампите за VSA, ABS и индикатора за Ръчната. После ги изчистих, но веднага се появиха отново.

 

 

 

Car Scanner ELM OBD2 Version: 1.101.0/401010/GP DTC report Connection profile: Honda Accord, CRV, CX-7 etc. 2008-2012

Date: 28/02/2024 09:21:14 VIN: SHSRE57507U038828

============================ OBD-IIOBD-II DTCs: 4

---------------------------- P0441(15) [0x044115] Evaporative emission (EVAP) system - incorrect flow detected Evaporative Emission (EVAP) Control System Incorrect Purge Flow Status: Test failed, Confirmed, Test not completed since last DTC clear, Test failed since last DTC clear, Test not completed during this operation cycle

---------------------------- B0704(41) [0x870441] Status: Test failed, Test failed (current drive cycle)

---------------------------- P0200(03) [0x020003] Injector - circuit malfunction Status: Test failed, Test not completed during this operation cycle

---------------------------- P0687(03) [0x068703] Engine control (EC) relay - short to earth Status: Test failed, Test not completed during this operation cycle ============================

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...