Jump to content

Recommended Posts

Може ли на моита 5-та ген да и се намърда мотор от црх А8,А9 и нещо по тампоните трябва ли да се променя или мога да сложа моите на другия двигател и може ли да се ползва моята скоростна кутия?Споделете всичко което може да е нужно за да стане ако въобще става прерових целия нет и не намерих информация за подобен слап. Мерси предварително на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино е твоя човек :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино е твоя човек :D

А , що аз бе :cool: Аз само глава си сложих , до цял двигател не стигнах :D Или иначе скоростната кутия до колкото знам няма да ти стане , тампоните мисля , че също са различни , миля си , че и окачване трябва да преправяш или сменяш ,абе не е малко работата , ама то с тунинга много лесни неща няма :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че никои не го е правил май? Искаше ми се да имам поне малко информация кво трябва да се прави да си вържа гащите щото ако го взема и не стане ми влиза един дебел ... отзад :cool: Всякаква информация ми е от полза някои ако може да помогне колкото и малко да е да драска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Монтажа няма да го правя сам в стара загора имаме едно момче което много разбира на хондите нашия омбре но няма сервиз просто ако може да помогне помага тои има 4-та генерация и си слага такъв мотор на неговата но на 4-тата и црх са еднакви кошовете а на моята е различен това е че трябва да се преправя и не се знае дали става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доскоро и аз бях с д15б2 но по принуда се наложи да сменям мотора с д16а6 които също се монтира на црх и се оказа че разликата е единственно във въпросния тампон.с валяш твоя и го слагаш на а9 и нямаш проблеми всичко останало е същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича е с Д13Б2...а дали се различават с Д15Б2 не знам,не съм ги сравнявал.Вальо,ми не познаваш ли някой с ЦРХ ве? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

joro_pr искаш да кажеш че само забивам моя тампон на а8-цата и става ли ? а относно скорустната кутия моята става ли или трябва да е от а8?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_pr

joro_pr искаш да кажеш че само забивам моя тампон на а8-цата и става ли ? а относно скорустната кутия моята става ли или трябва да е от а8?

да за тампона директно слагаш твоя а за скоростите като присъединителни размери са същите,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доскоро и аз бях с д15б2 но по принуда се наложи да сменям мотора с д16а6 които също се монтира на црх и се оказа че разликата е единственно във въпросния тампон.с валяш твоя и го слагаш на а9 и нямаш проблеми всичко останало е същото

а леле Жоро, за теб съвсем не включих... вярно че си с 5ген ;) за скоростите обаче още не съм 100% сигурен как ще е най-лесно, но определено бих взл скорости от А8. Първо че има шанс да стане и второ ако не стане, има голям шанс от 2 кутии да се сглоби една, макар че не мога да гарантирам че моментната ти скоростна кутия е съвместима с вътрешностите на ЦРХ-овата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...