Jump to content
emilpld

Въпрос за фарове CR-V 3

Recommended Posts

Здравейте,на CR-V 3 та генерация лупите могат ли да се свалят както на Accord 7 отзад през отвора за крушките?С десен волан съм и искам да си обърна светлините,също пластината която реже снопа светлина разглобяема ли е или е излята с лупата?Понеже съм със ксенон и завиващи фарове дали ще може да се смянет само пластините?Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След доста ровене разбрах че завиващите фарове са почти невъзможни за намиране втора ръка та въпроса сега е дали буксите ще съвпаднат ако сложа фарове само със ксенон със D2S ксенонови крушки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те буксите не са ли отделни за самите крушки и за моторчето което завива фаровете?

По всяка вероятност да и ако се сложат такива които са без завиване но с ляв волан то няма причина да не са еднакви, но по всяка вероятност колата е и с автоматично регулиране на фаровете а тук май моторчето е едно което ги движи на страни и нагоре на долу а тук буксите едва ли са еднакви защото снопа от кабели е друг. Та ако взимаш други фарове вземи и им буксите за моторчето и с малко сръчност ще станат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Аз мисля направо нови да взема те за втора употреба ми искат по 600-700 лв. за комплект.

 

https://www.autodoc.bg/van-wezel/17221998#preden-far

 

Примерно тези гледам че поддържат автоматично регулиране нагоре и надолу

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това което си показал е с автоматично регулиране на височина и май са от завиващите а тези   https://www.autodoc.bg/hd-karosserieteile/7045906#preden-far    Май са само за височина.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...