Jump to content
Dvstoyanov89

Активиране на REV (асистент за превключване на скорости)

Recommended Posts

Здравейте на всички ! Нов съм и не знам дали е редно да пускам чак тема за това нещо, но от скоро съм собственик на Хонда Сивик 8 ген, 2007 год. дизел 140 к.с (с премахнат ДПФ, затапени ЕГР и чипосана + 45 к.с :)) и имам един проблем, който по-скоро ме дразни от естетическа гледна точка .. лампичките на Eco си работят без никакъв проблем, но от  ляво лампичките на Rev не светят... и това ме дразни! Казаха ми, че могат да се включват от някъде, но вс е на немски. Упътването е много голямо търсих, но не намерих конкретно за това.. 

Ако някой знае лесен начин за активация на това.. МОЛЯ :blink:

 

БЛАГОДАРЯ !! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, добре дошъл! Ще започна с това, че можеш да си смениш езика на менюто :) Относно рев индикатора и еко, май наистина можеше да се пускат и/или спират - мога само да те насоча, че ако е така, то би било от менюто през волана, не от навигацията ако си с такава. Относно рев, също така започват да светят при доста високи обороти, но предвид, че си я чипосал, предполагам си проверявал и по-високите обороти :)

 

Намерих материал от някакъв англичанин на 2-3 бири - минута и 37 секунди е твоя момент :)

 

Редактирано от thelastbonbona
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още утре ще пробвам !  Хиляди благодарности, аз пък хич не се сетих да търся в youtube :blush:

Моята е без навигация, но е май някакъв facelift ли не знам, отпред е с решетка не със стъкла и е с червена емблема.. джантите ми са оригинални на Хонда 17 ''.. 

 

След като е чипосана оборотите няма да свети Rev-а актуално ли ?? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя година ти е колата? и на радиото където се слага CD-то, Title ли пише или Disp от страни?

Относно REV-а, имах предвид, че лампичките започват да светват на доста високи обороти, независимо дали е чипосана или не, но предположих, че си я пържил след като е чипосана :D

Редактирано от thelastbonbona

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише Disp.. без навигация е колата 2007 година 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и по година и по мултимедия не си фейслифт. Просто са ти сменили маската с друга - масово явление е :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих от къде се включва Rev индикатора, но дори когато е на ON, той не работи. Не свети нищо.. вярно не съм влизал в червените обороти, но не светва нито една лампичка..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах днес при мен - светват след 4000 оборота.. пробвай пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...