Jump to content
borislavvg

Букса / кабел проблем

Recommended Posts

Здравейте съфоромци. Предварително се извинявам ако съм сгрешил раздела.

Имам следния проблем:

От буксата която е на шофйорската врата (от външната страна) на вратата  4 кабелчета са прекъснати (изкубнати) от самата букса ,явно са корозирали с времето.

Та въпроса ми е такъв:

Ао някой има такава букса с поне 5 см стърчащи кабелчета ,(за да мога да ги наставя или знае някой някъде от когото да купя) да каже МНОГО ВИ МОЛЯ

Звънях къде каква обява намерих за ЦРВ 1 на чати и все дърво. 

Колата е ЦРВ първа генерация 1998г. производство с ел.стъкала.ел.огледала, друго незнам какво минава през тази букса но и централното спря да работи.

за ремонт не става защото нито могат да се запоят на място нито вложките в буксата могат да се извадят.

благодаря Ви предварително.buksa.thumb.jpg.3ab62454f93f9e9576e6ef91b35525b6.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щифтовете се вадят, така възстанових моята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По приложеният от колегата начин се извършва ремонта приемливо. Моята също я правих така с удължаване на скъсаните кабели. Буксата я разглобих трудно и там трябва да се внимава за да не се счупи някоя пластмаса или скъса гуменото уплътнение. Мой познат пък я изхвърли изцяло и запои директно кабелите от вратата към тези идващи от купето и така си кара. При всички положения снимай или си начертай схема за свързване, събери търпение освен необходимите материали и действай. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...