Jump to content
richy74

HONDA CIVIC -седан американка

Recommended Posts

Привет колеги ! Ще си сменям сивика със Akord 7 генерация ! 12 години имам тази хонда и съм адски доволен от нея . на 31 години е и няма грам ръжда да не говорим за изгнило .  На 289000 км. автоматик е, на дълъг път ми гори 5,5 на 100 което е много добре D15B2 железен е ! Аз умирам той не :). Дайте някакви идеи какво да направя. 

Аз мисля да стана член на ретроклуба и да я запиша там . За продаване въобще не мисля защото сърце не ми дава да се разделя с нея .

Мисля да я бутна във един гараж и малко по-малко да и сменя някоя друга гарнитура които текат, да си регулирам клапаните , абе със една дума да я постегна .

Ние старите хондаджий знаем навремето как ни гледаха по сервизите като видеха HONDA :lol: . Taka че се налагаше сами да си ги поправяме . Този форум много ми е помогнал а и тук открих хора който могат да ме снабдяват със качественни части !  

Чакам до 4-5 дена да ми пристигне акордчето 2,0 I 155 коня бензин . Надявам се да съм направил добър избор но за сивика ако искате ми вярвайте сърцети ми се къса.

 

Редактирано от richy74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е добър екземпляр и има къде да стои - прибирай го.

Препоръчително е да го "оставиш в движение" според законите, та да го движиш понякога, защото кола се скапва не от пробег, а от не ползване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ще оставя колата във движение задълйително .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...