Jump to content
B E X 3 M

Цялостна боя !

Recommended Posts

Кажете къде мога да направя най-евтино и хубаво боя на колата ми(хонда сивик 93 hackback)Боята е сив металик.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©


Кадето и да е колкото и твой човек няма да е под 700-800 лв.
най-високата цена за пребоядисване която съм чувал за нашите
Сивици е 1300 лв. говоря за сребрист металик (няй-скъпата боя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си е боядисвал хондата наскоро ? Искам да пребоядисам моята и си търся място във Варна където да свършат тази работа. Някакви идеи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GojuRyu

Отностно боядисване. Гарантирам за бояджия за, който оплаквания няма, аз лично съм боядисвал при него и да ви кажа всички там ходят. Ходих при един приятел от Павликени и съдейки от цените които вземат там въпросният бояджия се справя блестящо. Работи бавно /това му е кусура/ но иначе изпипва. След негово бутване колата НЕ дели и грам дори и само петънце да е боядисал. Казва се Радослав от Севлиево е. Моят телефон е 0886063909 казвам се Димитър/Митко тел-а ако не го вдигам значи съм в чужбина, и след седмица пак опитайте ако ли не в нашето селце всеки го знае

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

1300 не е ли евтино тук искат по 150лв на детайл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога детайлно боядисване е по-скъпо, защото трябва на 100% да ти направят номера на боята, а това че ще я направят по номер не означава нищо, защото останалите детайли са вече съвсем една идея по различни от прясната оригинална боя (цвят), та изисква се допълнително тониране + преливки които са много гадни на облите ни коли. После за изравняване на новото боядисано със старото се постига чрез леко и фино пастиране, което майстора ще ти спести като думи, но ще си доволен. Така че ако имаш кинти скокни на цялостно, но си е бая играчка и около седмица работа най-малко, а да не говориме като се започне една идеално изглеждаща кола , как лекичко се появяват забележките..... мъка си е , особено когато чакаш и всеки ден трепнеш "а кво стана, докъде стигна" и иди баш кога я пръскат в камерата и само като чуеш пистолета и трепереш като млад татко пред родилен дом :dry: Зависи къде и как искаш да ти я боядисват! Реалната цена варира наистина много и зависи от много неща (материали...... и по-долу виж)1.Бързо и евтино?2.Бързо и перфектно?3.Бавно и евтино?ПОМИСЛИ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е... темата е от повече от месец. Изказват се компетентни мнения... само на зададения въпрос никой не отговори, като изключим инфирмацията за бояджия в Севлиево. Наистина странна тенденция и не само в тази тема. Забелязва се често. Пита се за нещо елементарно, за което не може да не знаят поне 10 човека. Някой иска СЪВЕТ и ПОМОЩ. А ако избощо има отговор - то той не е свързан с въпроса. Аз например отскоро живея в София. И също ми е интересно къде да закарам любовницата за цялостно боядисване. Ама явно ще се оправям сам, както се оправих и с дисковете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е... темата е от повече от месец. Изказват се компетентни мнения... само на зададения въпрос никой не отговори, като изключим инфирмацията за бояджия в Севлиево. Наистина странна тенденция и не само в тази тема. Забелязва се често. Пита се за нещо елементарно, за което не може да не знаят поне 10 човека. Някой иска СЪВЕТ и ПОМОЩ. А ако избощо има отговор - то той не е свързан с въпроса. Аз например отскоро живея в София. И също ми е интересно къде да закарам любовницата за цялостно боядисване. Ама явно ще се оправям сам, както се оправих и с дисковете.

ами ако погледнеш човека не си е попълнил профила и никой не знае от каде е :blink: ако му кажа,че еди койси тук в Ямбол ще му направи колата супер а човека е от София или Видин мислиш ли че ще си довлачи колата тук да му я правят?????????като си попълни профила ще му дадът и отговори които да го насочат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Искате то4ен отговор - ОКDevil Tuning - Оги, гр.София - в форума се подвизава като PowerDevil или нещо от рода, ползвайте търсачката за повече информация, ако мойта е грешна :D Гарантирам че ще я боядише повече от перфектно, виждал съм доста негови изпълнения ;) УСПЕХ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм доволен как боядистват в сервиз "Ито микс" в Дианабад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...