Jump to content
Zhelyazkov

Не си разпознаваме ключа

Recommended Posts

Имам някакъв странен проблем. От година карам с клониран ключ, до вчера нямаше проблеми, но от вчера спря да го познава /съответно не може да пали, заради имобилайзера/. Пробвах и с оригиналния ключ /по който е правен дубликата/ и него не го познава. Та с другия ми оригинален ключ запали, него си го разпознава за сега без проблеми. Някаква идея къде е проблема? Компютър ли, ще сменям, софтуера ли се цака или нещо друго според Вас? Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решението е махане на имобилайзера и махаш после лампата на чека щото ще свети постоянно, аз вече трета година карам без имобилайзер и няма проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А махането как става? Че бил в компютъра вграден май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм наясно, намерих майстор който го махна в Бургас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша за следващия с подобен проблем. Решиха проблема при мен, поради това че единия ключ е клониран без да е вписан в компютъра като се прецака съм разбъзикал компютъра и затова и двата ключа който са с един код не тръгвали. Минах със смяна на чипа и вписването му в компютъра.

  • Нагоре 1
  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да си кажа мнението относно този имобилайзер, апашите си ги отключват, главоболията са предимно за обикновения човек, затова който има възможност да го маха, ползата му от горе написаното е съмнителна, ама ако умре някъде по къра едва ли ще ви е лесно да намерите майстор да го отблокира или апаш който да ви свърши тази услуга. Аз лично го махнах и не съжалявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли, на мен въпросната ситуация ме завари в Павел баня, а аз съм от Шумен. Та се пращаха ключове по Еконт, притеснения дали проблема, ще е в ключа или не.

Като цяло може ли, трябва да се избягват такива електроника - мое мнение!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 3 часа, Zhelyazkov написа:

В тоя ред на мисли, на мен въпросната ситуация ме завари в Павел баня, а аз съм от Шумен. Та се пращаха ключове по Еконт, притеснения дали проблема, ще е в ключа или не.

Като цяло може ли, трябва да се избягват такива електроника - мое мнение!

Во Истина хортуваш брате :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...