Jump to content
honestlynvm

Honda Accord 2016

Recommended Posts

Привет,
Първо да поясня, че съм нов в Хонда средите. Та, дойде време да сменям автомобила и се оглеждам за читав Акорд на бензин. 
Хвана ми окото един такъв, но ми се струва съмнително достъпен като цена - https://www.auto.bg/obiava/42396287/honda-accord-2-4-distronik-kamera-carplay?page=1&searchres=61iw4xc1

Прав ли съм за цената? И като цяло някакви мнения и насоки да ми дадете за модела като цяло... търся нещо между 2013-2016 до 30к на бензин (автоматик с предимство)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!

 

Този автомобил по мои наблюдения се продава от около година и започна някъде от 40 хиляди лева. Последно го бях видял на 34, не знаех, че е смъкнат още повече от тогава. Изпълнението е топ и цената е нереална почти. За тези пари трудно се намира и читав сивик 10 вече.

 

Имах точно такъв Акорд 9.5 около година и мога да кажа само хубави неща. Вариаторът му понася много добре, а разходът извънградско е около 6.5/100. Аз съм постигал и 5.3. За газ не става.

 

А конкретно за тази - може би на място има нещо, дето плаши хората, но винаги можеш да попиташ за оглед в сервиз.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...