Jump to content
katri71

3D стенд преден/заден мост в Пловдив

Recommended Posts

Някой колега, може ли да ми препоръча читав 3D стенд за преден/заден мост. По възможност да им се занимава с центровка, а не като видят клеясали реглажни болтове да вдигат ръце. То центровка на задница не се прави всеки ден, много ясно че първо трябва първо да се раздвижат болтовете :)

Ако пък и работят в събота още по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нормално е да вдигнат ръце. Клеясали болтове за реглаж на задница в 99% от случаите е равносилно на скъсани болтове, смяна на тампони и много псуване.

После по форумите/лицекнига се появяват мнения "в тоя сервиз ми скъсаха ръждивите болтове, некадърници"

Редактирано от jijane

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си начини за справяне с клеясалите болтове. Не е задължително да се късат, а ако се скъсат продават нови. Не струват милиони и не е болка за умиралка. Важното за мен е да ми центроват сходимостта. Пък в крайна сметка , аз си плащам за всичко. Не искам нищо даром. То нали за това са сервизите - да ти решат проблема, а не да ми викат виж ся, това не е работа за нас, по-добре отиди другаде. Да, ама аз нямам време да обикалям по всички сервизи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развитието по темата е:

Минах стенд в сервиз CASTROL в Кичука (срещу механотехникума). Оправиха ми проблема. Изключително съм доволен от отношението и от свършената работа, което напоследък е все по-рядко явление. Препоръчвам сервиза и за стенд и за диагностика и ремонт на ходова част. Хората са наистина професионалисти.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...