Jump to content
buggs21

Круйз контрол за ЦРВ 1

Recommended Posts

Здравейте колеги, много искам да сложа круйз контрол/темпомат на црв-то, но така и не намирам някой да продава афтърмаркет и майстор който може да го сложи. 
Виждал съм, че моделите за Америка имат оригинален круйз контрол, който едва ли ще мога да намеря от къде да купя и също, дали ще успея да го сложа на моята кола. 
Та някой, ако е слагал тази екстра може ли да сподели от къде е купил круйза и монтажа му как става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм монтиран на старо цр-в от сузуки витара. Търси комплект всичко с управлението и бутоните, не само задвижването с жилото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От коя генерация Витара? И имаш ли идея кои са всичките части/компоненит които са ми нужни? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От модел около 2000год на витара, но можеш да събереш окомплектовка и от друга марка кола с круиз контрол. В следният линк ще намериш подробна информация /https://www.drive2.ru/l/637754128579169994/ Компонентите са бутон за включване, бутони за контрол, управляващ модул, актуатор вакуумен и резервоар, жило с монтажни скоби...кабели, куплунги, вакуум маркучи и тройник, евентуално допълнителен бутон на педала за спирачка много мерак и технически познания. Има рядко от модела в обяви за продажба с тази "екстра". 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да потърсиш универсален комплект подобен на този https://www.dvsbg.com/cruiz-kontrol-tempomat-universal или Waeco MagicSpeed MS50. Има и на други производители с управление на механична дроселова клапа посредством вакуумен или електрически актуатор.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...