Jump to content
Cherrypielol

Монтиране на навигация на кола без.

Recommended Posts

Привет! 

Бившата ми постна 7ца 2.2 дизел я закарах при Иван в Бургас и за няколко часа си я взех с монтирана навигация. Сега взех седан 8ца 2.4 Type S без навигация и отново излиза същия въпрос - има ли някой който го е правил? Аз съм наясно, че с въображение и пари всичко се прави, въпроса е дали знаете за някой, който би се занимавал да я монтира и да прекара инсталацията? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Cherrypielol написа:

Аз съм наясно, че с въображение и пари всичко се прави, въпроса е дали знаете за някой, който би се занимавал да я монтира и да прекара инсталацията? 

 

В другата тема писах, че сам си я монтирах, но имам сръчност и инструменти... Сваля се бронята, пробива се, кабелите влизат през гумена тапа в десния край. Блокчето закрепих със свински опашки някъде около десния говорител в багажника. Кабелът за дисплея, минава под тапицерията на задната колонка и тавана, без да ги свалям, с натъпкване в процепа...

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JapCar тъкмо видях коментара. Тази тема я отворих за мултимедията. Изчетох другите теми и като цяло виждам повече минуси и колко играчка е, но не видях препоръка за майстор и най-вероятно няма да се занимавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, да, обърках я с въпросите ти за парктроника...

Мултимедиите считам, че са за в къщи, не за кола...

Навигация ползвам ТомТом и я слагам само когато ми трябва.

Камера за заден ход не оценявам, парктроника върши работа. Имам обаче преден и заден видео регистратори, които считам за полезни...(предният е с GPS, та записва и скоростта и мястото)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз не съм се занимавал да търся монтаж на оригиналната навигация, но си сложих андроид мултимедия на мястото на оригиналната система заедно с видеорегистратор и задна камера.  

Подържа безжично андроид ауто и епъл карплей за навигация и всичко друго. 

Много добре се получи и съм доволен. Мога да кача снимки при интерес. 

Не знам, дали няма да се счете за реклама, така ако някой го интересува, нека пише. 

Редактирано от satacc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...