Jump to content
svesevo

Honda Ridgeline

Recommended Posts

Здравейте колеги,отдавна не съм влизал тук(моля за извинение),след 4 бр Honda Hrv през годините сега ми "изпадна" една бабка-хубавелка а именно Honda Ridgeline 2006г. 3.5 V6.Закупил съм я така да се каже....наполовина(един приятел ми дължи пари и ми я предлага като вариант),обаче не знам нищо за модела.... детски болести и т.н.Иначе повъртях някое кръгче яка е...малко свети като коледна елха а и дочувам,че и отдолу ще има нещичко за пипваме но това ще бъде преспаднато от цената.Питането ми е има ли колеги със същия модел,уж я дават за 4×4 ...не е ли като Hrv постоянно зацепено?!?Обслужване, части..цени...на газ да я мъча ли....абе каквото и да науча от вас ще ми бъде голям + климатика и той нещо не е както трябва да речем това се проверява лесно дали иска допълване и така.Фаровете и те май нещо не светят както требва...абе ще има пипвания тук-там но мисля че машинката си заслужава.Моля за мнения, препоръки и коментари!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, svesevo написа:

малко свети като коледна елха

Какво означава това? Таблото ли свети така?

Ако е така ще трябва да се мине на диагностика да се види.

Преди 11 часа, svesevo написа:

на газ да я мъча ли

Аз моята си я карам на газ. За сега нямам грижи. Важно е инсталатора на газовата уредба да е чувал, че Хонда има V6 мотори защото попаднах и на такива.

Преди 11 часа, svesevo написа:

Обслужване, части..цени

в този линк има колега който продава части. отзивите са добри

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...