Jump to content
Mkilla

Покупка на 7ма генерация автомат

Recommended Posts

Преди 19 часа, Mkilla написа:

... има голям багажник за детската количка ...

 

Не разбрах, за чий багажник говориш, ама на 7-ма Акорд седан наистина е голям, но е с тесен отвор - 420мм. Дано те устройва. Не те навивам за комби, вече си имаш такова, само споделям факт.

 

Off Topic

Дамите имат коренно различен поглед над нещата. За размера говорим ;).

Съпругата ми изкара бременността в Сивик 5. Аз по него време бях с Ровър 420, разбирай Сивик 6 "англичанка", ама седан и дизел.

Таааа, като се роди малката Ровърът замина в България и беше заменен с Volvo V40, комби, дизел. Съпругата ми категорично отказа да кара Волвото - "Аз тоя огромен автобус не мога да го карам!". А със Ровърът нямаше никакви проблеми да го кара. 

Замислих се, проверих в Гугл, и се оказа, че автобусът е с около 50мм по-къс от седана.

Таааа, тетака с очите на дамите и размера ;).

 

п.п. Лирично, за Хонда от "старта школа".

Както казах, колата на съпругата ми беше Сивик 5, 3-врат. Оказа се, естествено, че не става за детевоз - кофти достъп до задните седалки. Съпругата вика - търси ми по-голяма кола. Няколко дни по-късно на паркинга на сервиза се появи един Ровър 400, на редовен клиент. Викам на шефа - тоя Ровър, защо е тук, нали мина ГТП наскоро? Собственикът, 90+годишен, починал и дъщеря му не иска колата. Викам му - купувам го. Той - ма как, не съм ти казал цена. Викам - няма значение, купувам го. Реагирах така, защото колата беше от последните рожби на Хондо-Ровър заигравката - емблема Ровър и двг D16Y3, автоматик.

Прибирам се у дома, принтирам лист "продава се" и го лепвам на 5-ичката. На другият ден на обяд тя вече пътуваше с новия собственик, към новия си дом. Още съжалявам, че я продадох.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Krasi-mir, на хеч-а е доста голям багажника. Около 490 литра е и събира бая багажи :) По-обемен е от на комбито.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...