Jump to content
KillSwitCh

Хонда 8 хеч Фарове

Recommended Posts

Добър ден : ) Бях писал преди за покупка на кола и вече от 2 седмици съм горд собственик на Хонда хеч 8-ца въпроса ми е понеже човека преди мен който е бил е сложил ксенон и ЛУПИ в варовете което е чудесно взех за фаровете тези 2 ленти ето снимки на лентите и съответно примерна снимка на ФАР.. както и на моя фар.

понеже съм сравнително нов 2 г шофьор и не разбирам като цяло от коли ... с питане се стига далеч :)

 

2 въпроса има ли човек от форума дето се занимава с поставянето и връзването на подобни ленти и Angel Eyes и Demon Eyes в софия или околията и съответно ако някой познава човек на човек на човек-а да ме препрати ? Благодарско!

34F09ECF-2579-462F-89F3-A7065F13D472.jpeg

527521AD-664D-4591-883D-7DCFE38458DD.jpg

E0F1DA77-36EB-4A7E-B3F2-B7CC1A730B79.jpeg

led-drl-Lenti-Dnevni-Svetlini-Byagasht-Migach-Led-Dnevna-Svetlina-Lenta-1200x900-product_popup.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да се справиш сам ( щом питаш явно не можеш ), качествено отваряне/затваряне на фаровете + зависимост какво ще се прави, ще надхвърли цената на 2 нови афтърмаркет фара. Вероятно има майстори които за "къси пари" ще ти ги монтират тия ленти но после ще се започне вода/влага/напукани стъкла и тн.. Да не говорим ако тия китайчета изгорят бързо как ще се сменят после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опасявам и аз :) писаха ми колеги от форума с съвети за което благодаря и реших изобщо да не се занимавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...