Jump to content

Recommended Posts

Значи имам един въпрос колата е Сивик 5та.Като пусна пръскачката на чистачките на повечето коли чистачките треъгват автоматично .А на мойта като пръсна после трябва да завъртя надолу ключа за да задействам чистачките.Това по принцип ли е така на този модел или мойто е развалено ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи имам един въпрос колата е Сивик 5та.Като пусна пръскачката на чистачките на повечето коли чистачките треъгват автоматично .А на мойта като пръсна после трябва да завъртя надолу ключа за да задействам чистачките.Това по принцип ли е така на този модел или мойто е развалено ???

така си е.Вариант - пускаш чистачките на бавния режим и тогава пръскаш. Аз свикнах първо да си пръсна и тогава да чистя - и пръсвам и на обратния ход, така даже ми е по-удобно Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха аз пък си помислих че н 2та ми сивика които купих наскоро са повредени и си казвам баси много слабо място им е тва явно :) мноо съм кух ей :P ама то така като съм карал прелюд там вс е като на другите коли;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да пробваш като пръскаш да натискаш надолу лосчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това само при 5-та ли се получава или го има и при 6-та, по точно японките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това само при 5-та ли се получава или го има и при 6-та, по точно японките?

И там е така не се коси това е с цел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бива да се пускат чистачките на сухо стъкло-най-сигурният начин да го надерете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...