Jump to content
Hanchko

Запитване за монтаж на дистанционни фланци.

Recommended Posts

Колеги здравейте, 

Мисля да слагам дистанционни фланци 20mm на гумите. Харесал съм си тези https://ferrousbg.com/index.php/produkt/flantsi-20mm-5x114-3-64-1-2/. Бих искал да споделите вашия опит и мнение за тази модификация. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да разбиеш,окачването което и без това не е  чак толкова здраво, заради един визуален ефект.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля, че няма да повлияе прекалено много на окачването, но не съм 100% сигурен. Оригиналните джанти са с ЕТ50, с фланци 20мм все едно си сложиш джанти с ЕТ30. Поне така си мисля аз. Затова реших да попитам и да събера малко повече информация. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не кара с фланци, че да сподели малко опит?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, аз карам с фланци 30мм. и лифткит 25 мм. отпред и 50мм. отзад (имах леко провисване на задницата). Сложил съм малко по-агресивни гуми, които са леко изнесени извън калниците (заради фланците), според мен стои много добре и определено хондата изглежда повече като джип. Не съм усетил да има проблем от фланците и повдигането. Сложих фланци, защото ми харесват оригиналните джанти, ефекта би бил същия с по-широки джанти, така че все едно, просто фланците ми бяха доста изгодни. Слагай смело и не се притеснавай!  

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...