Jump to content
Kamen_78

Проблем с парното на 2.0 150кс

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам следния проблем-

1.В даден момент на загряване топлината от различните въздуховоди не е еднаква.Сега забелязах че в краката от дясната страна духа студено.Сутрин пък в средните въздуховоди винаги топлото се усеща в най-дясните точки...примерно най-вдясно духа топло а най-ляво студено

2.И особено на място е доста слабо като температура.Все мисля че антифриза минава основно през изпарителя,че му е по-удбно и се чудя да огранича ли диаметъра с втулка в маркуча към изпарителя с отвор да кажем с 1/2 по малък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1- Мисля, че това е симптом за запушено радиаторче в купето. Има и малка вероятност, да е водната помпа.

2- Би било грешка.

Редактирано от Ivan B
Допълване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави да работят само въздуховодите, който са срещу теб в средата на таблото и онези в края на таблото. Като като загрее колата, пускаш на най-топло без газ и с ръка следиш колко е топъл въздуха. ПОдаваш газ и ако с повишаване на оборотите се покачи много и температурата от въздуховодите, значи водната помпа има проблем. Това ми обясниха в един сервиз. Пробвай го. Ако няма промяна, сваляй радиаторчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги изпробвам,но няма ли и друг вариант?-Ако радиаторчето е запушено антифриза минава предимно през ипарителя .Когато подавам газ дебита на въртенр е повече и малко насила да минава през полузапушените малки отвори на радиаторчето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промии системата с машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...