Jump to content
hr.vvenkovag

Хонда Сивик 7 Генерация 1.6 Хеч

Recommended Posts

Добър ден! Бих искала да Ви помоля да дадете някакви съвети или предположения. Хондата ми беше в сервиз три седмици. Вчера я взех. Първоначално нямаше никакви проблеми, но по едно време усетих как притриса, губи мощност и не иска да вдига обороти, усеща се, че се мъчи. Предположих, че е възможно проблема да се състои в горивото, тъй като бях на резерва. Отидох да заредя, но не се промени. Изчаках я да изстине, проверих маслото, нямаше капка масло. Веднага долях колкото ми беше останало. Не беше достатъчно, но колкото да се прибера, пооправи се за известно време, но отново започна. Възможно ли е да е само защото няма достатъчно масло? Също така бихте ли ми препоръчали и качествени сервизи, хора, които си се занимават с японски автомобили - СОФИЯ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ни, за какво е била в сервиз 3 седмици. Кой я оставил без масло?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше в сервиз, защото исках да си сменя калника и фаровете, нищо кой знае какво. И в момента, в който я взех я покарах и започна да ми създава проблема, който съм описала по - горе, при което я изчаках да изстине, реших да проверя течностите и нямаше капка масло. Нямам представа къде е отишло всичкото масло, проверих за течове, но не намерих никакви следи от масло. Днес реших да направя смяна на масло, направих, покарах колата, за да може маслото да се раздвижи хубаво по системата на автомобила, но в даден момент отново започна да ми създава същия проблем. Забелязах, че го прави, когато например спра някъде и слезна до магазина, оставям я запалена и по време на потеглянето в началото тресе и иска да изгасва, но след няколко минути като я понапъна да тръгне нормално и престава. Също като съм стояла на светофар в спряло положение или в задръстване. Нямам представа на какво може да се дължи това. Възможно ли е да трябва да я закарам да я погледат диагностици, евентуално да е натрупала някакви грешки във времето в което не е била в движение или пък проблемът да е в акумулатора, защото когато си я взимах от сервиза ѝ беше паднал и трябваше да ми се подава ток?  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...