Jump to content
pfclevski

EPS МОДУЛ ЗА ХОНДА СИВИК 2.2 ДИЗЕЛ 2007

Recommended Posts

Здравейте, от една седмица имам проблем с колата (Хонда Сивик 2.2 дизел, 140 к.с. 2007 година). Не постоянно , но много често започва да ми дава грешка на таблото волан с удивителен и волана не може да се движи наляво и надясно, изгубва се хидравликата. Ходих в няколко сервиза и накрая бях в Хонда да ми направят диагностика. Оказва се че имам проблем с EPS модула или контролер, незнам как точно се води, на снимката можете да го видите. Нов няма как да си го поръчам тъй като вече не се произвежда. На моята кола на самото устройство пише 39980-SMJ-G1, a те ми казват да търся с номер 39980-SMJ-Е02. Попитах защо са два различни номера, но отговора и не беше много убедителен. Казват ми, че отначало било с моят номер който е на колата а след това Хонда го били сменили. Какво бихте ме посъветвали? И кой от двата номера да потърся. Колата я имам от три години и съм и навъртял над 30000 хиляди колометра. Да не би да е бил сменян преди? Снимка 1 е от автомобила ми, а снимка 2 е това което ми казват от Хонда. Моля за помощ. Благодаря предварително.

1.jpg

2.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На много оригинални части парт номерата се заменят с други, защо, не знам. От Хонда сигурно ти казват последният актуален. Който и да търсиш е все едно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, те вече не го предлагат, ще търся втора ръка дано се сменя лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...