Jump to content
Хараламби Онуфриев

Съвет за обява: CRV-3 внос от Канада

Recommended Posts

  Здравейте бъдещи колеги! 

Тази кола от обявата ми хваща окото, но като гледам обявата е пусната зимата, а колата още стои:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21643298817736854&slink=pdribd

 Някой дали я е гледал на живо, и има ли скрити проблеми, защото цената е добра, има кожа и подгрев, и най-важното за мен, е че е 2.4 мотор 180 кончета. Оглеждам се за фейсова црв 3 генерация 2.4 бензинов мотор, автомат, кожа и подгрев. Карах на един колега црв-то - 2 генерация 2.0 бензин автомат 150 коня, и ми се струва доста мудна. Та съм се насочил към по-големия мотор.  Гледам, че има и црв 2.4 мотор за европа 166 коня - там колите са с доста екстри, но за съжаление такива няма в България. Явно колкото и да не ми се иска ще трябва да си внасям сам от чужбина 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си внасяш сам кола от Канада по-добре се насочи към ЦРВ 4. Транспорта с контейнер е еднаква за ЦРВ 3 и ЦРВ 4. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще внасям ще е от Швейцария или Германия, от Канада не ми се занимава. Гледам, че версията за европа с 2.4 мотор е 166коня, но автомобилите са много по-наточени откъм екстри. 2.4 182коня срещу 2.4 166коня, мисля няма да има голяма разлика - нютоните са еднакви, а разликата от 16 коня на това купе едва ли ще е осезаема.

 

П.П. Абе ще почакам 2-3седмици, и  ако не се появи подходяща ще действам.

Редактирано от Хараламби Онуфриев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам за двигател 2.4 184 коня на цев...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...