Jump to content
A.Bozhinov

Монтаж на теглич

Recommended Posts

Здравейте, колеги.

Пиша Ви относно монтаж на теглич на Accord 7 facelift. Купих теглич втора употреба, но ми се струва, че не е окомплектован напълно. Мисля, че липсват още профили, които се захващат към гредата и купето на автомобила. Също така не намирам информация за монтажа на самия теглич, както на гредата така и на ел. буксата.

Моля за съдействие - снимки и схеми за монтаж от колегите, които са минали по този път.

 

ПП - Прикачвам и снимки на закупения тегли.

 

Благодаря Ви предварително!

Photo1.jpg

Photo2.jpg

Photo3.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте! Виждам, че няма много информация за свързването на Ел. инсталацията на теглича към колата както и за хардуера както се казва. Тегличът го монтирах на колата, стана добре. Въпроса е сега буксата дали трябва задължително да е със специален модул или директно да връзвам към проводниците на стоповете? Чета за други модели црв примерно няма проблем да се върже по този начин. Някой ако има опит на Акорд 7 преди фейса, моля да сподели, ще съм му благодарен.

Редактирано от psp 276

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш електроника която да следи за подобни манипулации, връзвай смело, просто, ако теглиш нещо карай на ръчен режим и дръж по-високи обороти преди превключване, защото убиваш автомата в противен случай, реално софтуера на коли с такъв просто държи по високи обороти, но ако избягваш автоматичния режим нямаш грижи. 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...