Jump to content
Palko

Продавам си първата кола - Civic 5gen

Recommended Posts

Здравейте колеги. След 12 години вярна служба е време да предам щафетата на някой друг мераклия. Вече имам нужда от семейна кола и Сивика почна да ми става тесен. За него мога да говоря до безкрай, но ще се опитам да съм максимално кратък!

Колата си има свойте козметични забележки, но винаги съм се стремял да е технически изрядна!

Има swap към задни дискове, понижаващи пружини H&R (черни) , swap към пълна инжекция, 4-2-1 изпускател + генерация на 50мм вътрешно, два резонатора и крайно гърне. Оригинален японски Apexi въздушен филтър, ръчно изработен oil catch can, претапициран спортен волан MOMO JET, спортни седалки, голямо барче, подлакътник, шорт шифтър, ръчноизработена бас каса с отливка и кой знае още колко неща , които пропускам. С нов акумулатор на няколко месеца!

В тази цена влизат 2 комплекта джанти - 15ки Intra със зимни гуми (стар дот) и 16ки реплика на BBS с летни гуми на един сезон. Втори шибедах, понеже моя има механичен проблем и спря да се отваря, прагове от шеста генерация, две чисто нови задни главини за резерва, старите оригинални седалки, волан от Rover 200 и др.

Отворен съм към оферти, пазарлъци и предложения, като от сега казвам цена без 16ките - 2500лв !

За повече подробности пишете лично или се обадете да си поговорим!

Колата се намира в гр. Варна кв. Аспарухово и се кара абсолютно всеки ден!
0883 50 55 58 - Паолино :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.JPG

15.jpg

16.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...