Jump to content
Недялко Тодоров

Црв 3 2.0 бензин вибрации

Recommended Posts

Здравейте, от скоро имам црв 3 ген. 2.0 бензин автомат и колата има леки вибрации при работа на място които се усещат в купето и по седалките и волана. Сменени са тампоните на скоростите и масления+кокала към него и няма никаква разлика. След регулиране на клапани и обучаване на дросела сега нещата са една идея по добре, но вибрации все пак има. Много ще съм благодарен ако някой се е сблъсква с проблема и може да помогне, благодаря! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Характерно е за модела. Заподозрени са тампоните на двигателя, но не си спомням някой да е писал, че ги е сменял и съответно да даде 100% отговор дали това е решението. Аз лично съм свикнал и не им обръщам внимание.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато не са оригинални остават вибрациите,,писано е за това.

Почистихте ли дросела.

Редактирано от CARPERA
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да добавя, че тампоните на скоростите и масления заедно с горната му опора са сменени, също и дросела е почистен и са сменени свещите. Това е втори маслен тампон който сменям. Когато забелязах преди месец, че е скъсан го смених с оригинален втора употреба и за 500-600 км. го скъса и него след което смених и трите наведнъж с афтърмаркет мисля, че са Феби, но вибрациите пак останаха. 

Редактирано от Недялко Тодоров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...