Jump to content
digunan

Автоматично вдигане и сваляне на стъклата от дистанционно.

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, останах изключително изненаадан, че такава елементарна екстра не се монтирра директно от производителя на хондите ни - поне на нашата генерация. Тъй като преди съм имал коли с такава опция и го намирам за изключително удобно, дали някой го е правил, ако го е правил - да даде линк с подходящият модул?

В ютюб намерих монтаж на такова устройство, без рязане на никакви кабели, нон няма линк към модула, а ми се струва, че е за по новия модел:

 

После потърсих в алито и питах за този модел, но продавачът ме накара да му пратя снимки и като видя, че колата ми е автоматик, каза че не става за Автоматични скорости (много интересно какво общо има автоматът с прозорците, но няма да рискувам)

https://www.aliexpress.com/item/32995036098.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.43392e0e0WA3Iq

 

Това е другото устройство, но още нямам отговор от продавача става ли за нашия модел

https://www.aliexpress.com/item/1005004350841117.html?pdp_npi=2%40dis!USD!US %2479.99!US %2459.99!!!!!%402101d1ad16591637534063072e6616!12000028860115075!im

 

Общо взето, ще бъда много благодарен на някой който го е правил и без рязане на кабели да сподели опита си тук. 

Поздрави.

 

Редактирано от digunan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа..! Аз стигнах до извода, че без рязане няма да стане! попитал съм в  алито поне пет човека, но отговора, е че не стават за прозорци с режим ауто на двата предни без преправяне! Сега, закупих си един/пак от алито/ за 20- тина лева, който продавача ми отговори положително, че ще мога да командвам и 4 те прозореца без допълнително дистанционно, но... трябва си преправяне на инсталацията! Тази седмица ще се вкарвам в филма и ще пиша за резултата! 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавачът от последния линк, който съм дал ми твърди, че е "plug and play" без никакво рязане. Въпросът е дали да рискувам едни 150 лв само на "честна китайска". Гледам че вече има две поръчки, ще чакам някакъв някаква обратна информация от купувачите евентуално. Аз специално не бих си нарязал инсталацията. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...